Воювати будуть “залізяки”?

Читайте також

У метрополітені Києва пояснили, чому збитки підземки ростуть швидше, ніж доходи

Доходи київського метрополітену за першу половину цього року склали понад 2,5 мільярда гривень, а витрати — понад чотири мільярди.

Міжконфесійний форум капеланів зібрав понад 400 учасників у Києві

У Києві відбувся Міжконфесійний форум військових капеланів «Об’єднані в служінні», який зібрав понад 400 учасників.

У Києві жінка обікрала супермаркет

У Києві жінка обікрала супермаркет.

Школярі 10–11 класів, а особливо хлопці, масово виїжджають з України

Учні старших класів масово їдуть за кордон, переважною більшістю є хлопці.

У Київзоо продовжують пригощати гарбузами

У столичному зоопарку проходить черговий гарбузовий вікенд.

Поділитися

Війна в Україні знаходиться дуже близько до того моменту, коли на полі бою з обох сторін будуть воювати не люди, а машини.

Про це розповів уповноважений представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець, повідомляє РБК-Україна з посиланням на You-Tube канал Ukrinform TV.

 

За даними Бежевця, вже до кінця 2024 року на поле бою вийдуть ефективні дрони, які будуть виконувати роботу замість військових.

“Які вже, умовно кажучи, не літають, а їздять, повзають на землі. І в найближчий перспективі лінія розмежування буде насичена саме такими залізяками, які виконують саму тяжку, небезпечну роботу за людей”, – зазначив представник Міноборони.

Бежевець також зазначив, що такі наземні дрони будуть повністю закривати лінію фронту.

“Умовно кажучи, буде лінія одна, лінія інша і між ними це все повзає, стріляє, вбиває і не дає нічому живому цю лінію перетнути, тому що відразу вилітає, виїжджає вбиває, розстрілює. Умовно кажучи, така “війна термінаторів”. Ми достатньо близько наближаємось до цього моменту, коли з обох боків будуть машини”, – розповів Олексій Бежевець.

Дрони та РЕБ українського виробництва

Нагадаємо, що на озброєнні української армії вже десятки дронів вітчизняного виробництва. Йдеться не лише про безпілотні літальні апарати, але й про надводні дрони.

Раніше міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна налагодила серійне виробництво вітчизняного аналога “Шахедів”.

Також Україна розробляє власний аналог російського дрона-камікадзе “Ланцет”, його вже тестують на фронті.

Міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що Україна вже наздогнала РФ за кількістю дронів-камікадзе дальньої дії. За його словами, Україна має амбіції перевести виробництво РЕБ на ринкові рейки та відкрити його для підприємців.