Все про відьом Києва: у суботу містян чекають на одній з найдивніших екскурсій

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Організатори запрошують учасників у Київ часів полювання на відьом, коли у потойбічні сили вірили та й остерігалися, і обіцяють відповіді на багато питань. Адже київські відьми в українських переказах постають як старші і наймудріші.

Як зазначають організатори, Київ — місто містичне та відьомське. І до слова «відьма» раніше найчастіше додавалося «київська», а історії про них ще зовсім недавно були не легендами, а частиною буденного життя.

Екскурсія розкриває таємниці містичних місць, а також розвінчує сучасні міфи про образ відьми, показавши їхнє справжнє обличчя. Під час прогулянки ви дізнаєтесь, скільки насправді Лисих гір у Києві і де їх шукати, почуєте історії як судили і катували українських відьом, побачите таємничі «місця сили» у центрі Києва, дізнаєтесь, хто перший «літав» на мітлі.
Крім того, розмова піде і про дні, в які українські відьми збираються на Шабаш і як вони отримують свої здібності, а також чому відьми бояться хреста, навіщо збирають росу і чи справді у них є маленький хвостик.

Коли: 23 березня, 14:00-16:30
Де: Володимирська гірка, біля верхньої станції Фунікулера
Тривалість: 2,5 години
Вартість: 300 грн (діти до 13 років — 250 грн, до 6 років — безкоштовно).
Проводить: Валентина Прибиткова
Екскурсія проводиться українською мовою.