“Я – РОМАНТИКА!” – прем’єра 9 листопада у Артистичній вітальні Музичного театру

Читайте також

Тріумф київських більярдистів

Завершився всеукраїнський турнір з більярду.

Київ переплатив 160 млн гривень за доставлення подарованих Варшавою вагонів метро

Державна аудиторська служба заявила, що «Київський метрополітен» переплатив 160 мільйонів гривень на транспортування 60 вагонів, які подарувала Варшава.

У Києво-Печерській лаврі відкрилася виставка артефактів епохи Мазепи

На виставці є експонати, які вперше представлені широкому загалу.

Фільм київського режисера переміг на фестивалі в Страсбурзі

Кінострічку «Ти — Космос» режисера Павла Острікова відзначено міжнародними нагородами на Festival Européen du Film Fantastique de Strasbourg.

Чи відмовляються кияни від російської мови

Російськомовні діти в Києві: чи відбувається відворот від української мови?

Поділитися

9 листопада у Артистичній вітальні Музичного театру (Київський муніципальний академічний театр опери та балету для дітей та юнацтва) відбудеться прем’єра концерту-вистави хору театру “Я – РОМАНТИКА!”, присвяченого українським поетам.

«Я – РОМАНТИКА» – це наш вияв пам’яті та шани людям, які свого часу повірили в зміни, в країну, в мову, за що й поплатилися життями і талантами…”, – вважають автори проекту.

Програма вечора побудована на поєднанні художнього слова з музичними творами у виконанні артистів хору та солістів оркестру театру. Герой вистави познайомить глядачів з поезіями авторів «Розстріляного Відродження» та їх сучасників.

Через твори Василя Еллана-Блакитного, Михайля Семенка, Олекси Влизька, Олекси Слісаренка, Михайла Драй-Хмари, Павла Филиповича, Майка Йогансена, Максима Рильського спробуємо осмислити життя і трагедію 223 щезлих в СРСР українських письменників (розстріляних – 17, тих, що покінчили самогубством – 8, закатованих – 175, зниклих безвісти – 16, померлих своєю смертю – 7), які постраждали за прагнення зберегти письменницьку честь і національну гідність. Спробуємо зрозуміти, що давало їм сили творити в оточенні існуючої системи, і через зміст, ритміку і словобудову цих творів зарядитися енергією для продовження їхньої справи в наш час.