Як можна влетіти на 850 гривень

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Українцям розповіли, які штрафи загрожують за перехід дороги не на “зебрі”.

Про це розповів юрист Клим Братковський.

Так, українцям не слід забувати, що учасниками дорожнього руху є не лише водії, а й пішоходи. Тому слід враховувати, що за перехід дороги у недозволеному місці передбачено штраф. Однак, багато пішоходів нехтують правилами дорожнього руху, наражаючи себе та інших учасників дорожнього руху на небезпеку.

За словами юриста, стаття 127 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) передбачає відповідальність пішоходів, які ігнорують вимоги сигналів регулювання дорожнього руху, переходять проїжджу частину в невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, що наближаються, не виконують інші правила дорожнього руху.

Отже, за такі провини передбачено штраф у розмірі 255 гривень, а якщо порушник перебуватиме у стані сп’яніння, тоді штраф зросте до 680 гривень.

При цьому, якщо перераховані вище дії спричинили створення аварійної обстановки, пішохода можуть оштрафувати на 850 гривень або відправити його на громадські роботи на строк від 20 до 40 годин. Проте слід враховувати, що таке покарання призначатиме вже не поліцейський, а суд. До того ж він має сплатити у доход держави судовий збір у розмірі 605,60 гривень (2024 року).

Поліцейські без рішення суду мають право скласти на порушника постанову про накладення штрафу. місцю його проживання (перебування) або роботи. У цьому випадку штраф вже стягуватиметься в подвійному розмірі”, – пояснив Братковський.