Як потрапити на Євробачення в МВЦ – СХЕМА

9 травня о 22:00 пройде перший півфінал Євробачення-2017, а до цього о 16-00 – остання генеральна репетиція, на яку теж можна потрапити за квитками. Концерти проходять у Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) недалеко від м. Лівобережна.

У МВЦ діють посилені заходи безпеки, тому організатори радять прибувати на шоу заздалегідь, за 2,5 години, а вже за півгодини до початку вхід буде закритий. Крім того, розроблені маршрути руху до МВЦ.

Рекомендується діставатися від станції метро Гідропарк, пройшовши Русанівський міст (міст Метро) до Броварського проспекту, звернувши за мостом наліво, як вказано на схемі. Від станції метро Лівобережна (можна скористатися обома виходами), проходячи під мостом метро, і рухатись до Микільсько-Слобідської вулиці.

Для тих, хто планує приїхати на шоу Євробачення автомобілем, повідомляється, що заїзд на вулицю Микільсько-Слобідську буде перекрито, а парковка біля магазину Novus працюватиме лише для гостей, які придбали квиток до VIP-зони. Для відвідувачів з інвалідністю будуть відведені окремі паркомісця неподалік від входу в арену, як це зображено на схемі.

Схема руху до МВЦ на Євробачення

Приходити на шоу організатори радять за 2,5 години. Вхід в залу зачинятиметься за 30 хвилин до початку шоу.

Як і зазначено на квитках, усі вечірні шоу стартують о 22:00, а денні о 16:00 або 14:00. Саме о цій порі розпочнеться телевізійний запис або прямий ефір. І всі глядачі вже мають зайняти свої місця в глядацькій залі, щоб старт конкурсу пройшов без будь-яких перешкод. Тому організатори радять приходити приблизно за 2,5 години до початку шоу. Адже за півгодини до початку прямого ефіру вхід до глядацької зали вже буде закритим.

Перед кожним вечірнім шоу, за годину до початку, для всіх розпочнеться пре-шоу, під час якого хіти Євробачення минулих років гратиме топовий український діджей Саня Димов.

Звертаємо вашу увагу на те, що в МВЦ під час тижнів Євробачення діють посилені заходи безпеки, які передбачають проходження кожного відвідувача через металошукачі. Перевірка квитків також займе певний час.

Для усіх, хто ще не придбав квитка на шоу Євробачення-2017, все ще є така можливість. Традиційно – на сайті офіційного квиткового оператора конкурсу Concert.ua, а також щодня у касах, розташованих біля входу в МВЦ. В арені також працює сервісний центр, куди можна звернутися з питаннями, які виникають щодо квитків.

Зорієнтуватися на місцевості за потреби допоможуть волонтери Євробачення-2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx