Eurovision Village – найбільша фан-зона Євробачення на Хрещатику – ФОТО

На Хрещатику прямо у серці столиці України працює найбільша фан-зона за всю історію проведення Євробачення. Eurovillage готовий приймати близько 20 тисяч відвідувачів на день.

Eurovision Village – це офіційна фан-зона Євробачення, на якій фани можуть вболівати та дивитися конкурс. Щовечора на сцені фан-зони виступають учасники цьогорічного Євробачення та вітчизняні зірки.

Eurovision Village буде працювати щодня з 12:00 до 22:00, а в дні півфіналів і фіналу – до моменту завершення шоу.

Щодня перед глядачами виступатимуть представники країн-учасниць Євробачення.

Так, 5 травня тут співатимуть українські виконавці S.K.A.I., Іван Наві та конкурсанти Євробачення-2017 від Грузії, Кіпру, Словенії та Угорщини.

6 травня – конкурсантка від Чехії Мартіна Барта виступить на сцені містечка з джазовим концертом. Відразу після цього почнеться Nordic night – концерт за участю конкурсантів з Швеції, Данії, Фінляндії, Ісландії, Естонії та Норвегії.

13 травня перед трансляцією фіналу на головній сцені Eurovision Village співатимуть українські артисти.

На всій території містечка не діятиме готівкова оплата товарів і послуг. Розрахуватися можна буде онлайн або за допомогою терміналів для безконтактної оплати від спонсора Євробачення – VISA. До речі, у містечку працює великий стенд від представників найбільших українських банків, які прямо на місці оформляють картки VISA з логотипом Євробачення. Тут же можна зробити безкоштовне фото на пам’ять.

Вхід на територію Eurovision Village вільний, але відвідувачів з метою безпеки обов’язково перевірятимуть на вході в містечко. Периметр фан-зони ретельно охороняють поліція і Нацгвардія.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне