Як учням отримати 75-відсоткову знижку на проїзд

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

З наступного місяця і по вересень, анулюється безплатний проїзд для учнів у столичному громадському транспорті, але є невеликий нюанс.

Про те, що для «подорожей» містом зі значною знижкою у 75 відсотків, достатньо придбати учнівський тип проїзного документа, пише «Kreschatic», посилаючись на інформацію, розміщену в Telegram-каналі «Київ Цифровий».

Як стало відомо, якщо учнівська транспортна картка вже додана до додатка, необхідно придбати проїзний на липень — після запровадження плати за проїзд, стане доступним формування QR-квитків.

Зокрема, слід:

додати учнівський, ґрунтуючись на номері та PIN-коді в акаунті учня сервісу «Транспортна картка»;
натиснути «Купити проїзний».
Якщо пластиковий учнівський інтегрований у застосунок, потрібно перейти в його налаштування і трансформувати документ у цифровий.

Крім того, для проїзду з 75-відсотковою знижкою в громадському транспорті, непогано б сформувати QR-квиток із цифрового учнівського:

обрати «Міський транспорт» => «Транспортна картка»;
«клікнути» на учнівський;
натиснути «Створити QR-квиток»;
засканувати QR-квиток на валідаторному пристрої в автотранспорті;
дочекатися підтверджувального сигналу.