Які МакДональдси у Києві наймакдональдськіші?

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Найвідвідуванішим закладом мережі наразі залишається на Вокзальній площі у столиці.

При цьому, в цілому по країні зараз міряти цей показник не варто, тому що тривалість роботи ресторанів різна через різну кількість і тривалість повітряних тривог, відповідно, ці дані не зовсім репрезентативні.

Також серед найпопулярніших – заклади на Хрещатику та Лук’янівці, які користуються великою популярністю серед киян і гостей міста.

Доречі, McDonald’s біля Центрального залізничного вокзалу кілька років входив у топ-3 ресторанів у світі за кількістю відвідувачів.

Нагадаємо, що McDonald’s відкриє нові ресторани в Ужгороді та Чернівцях. В цілому ж у 2024 році в нашій країні планується відкриття щонайменше шести нових “маків”. Зокрема, акцент робитиметься й на містах-сателітах Києва.