Який вам потрібен генератор

Читайте також

Обмеження стануть більш жорсткими: 22.07

Графіки погодинних відключень світла в понеділок, 22 липня, діятимуть по всій території України. Обмеження застосовуватимуть упродовж усієї доби, з 00:00 до 24:00.

Огірки несподівано дорожчують

В Україні стали нестримно зростати ціни на огірки. Так, зараз вони у середньому на 40% вищі, ніж були тиждень тому.

Кожен четвертий має Картку киянина

Дані про точну кількість киян, що нині додані до Реєстру утримувачів багатофункціональної Картки киянина, були оприлюднені у технічному документі про здійснення однієї з електронних закупівель міською владою.

Світла у неділю дещо побільшає

У неділю, 21 липня, у Києві і області впродовж усієї доби діятимуть графіки відключення світла, але черг буде менше.

Київська прокуратура привітала Кличка з Днем народження

Столичні прокурори вирішили оприлюднити статистику по результатах розслідування зловживань, що були вчинені співробітниками КМДА та численних комунальних підприємств, що були створені Київрадою, саме у день, коли міський голова святкував 52-й день народження

Поділитися

Сучасний світ завжди в русі, і швидкість інновацій не відстає від темпів змін у технологіях. У такому оточенні важко уявити, як би людство обходилося без надійних генераторів. Вони не тільки забезпечують незалежність від мережі живлення, але і стають важливим складником побуту й бізнесу. Як вибрати відповідну модель для своїх потреб, і які характеристики треба враховувати за цих умов — розглянемо ці питання докладніше.

Типи електрогенераторів

Типи електрогенераторів

У першу чергу важливо розуміти, що є різні категорії електростанцій, і кожна з них має свої унікальні особливості та застосування. Насамперед вказані пристрої поділяються за типом використовуваного палива, тому генератори TAGRED та інші необхідно вибирати, базуючись на приведеній інформації. Так, агрегати бувають:

  1. Бензинові. Відмінно підходять для портативного використання, такого як кемпінг або аварійне живлення. Вони зазвичай легкі та мобільні, але мають обмежену потужність.
  2. Дизельні. Ідеально підходять для великих будівель, ферм, а також для застосування в промисловості. Здатні працювати в тривалому режимі.
  3. Газові. Зазвичай менш шкідливі для довкілля та досить ефективні. Але їхня незручність полягає в тім, що прилади стаціонарні, тому їх неможливо перевозити з одного місця на інше після під’єднання до мережі.
  4. Сонячні. Це сучасний тип для генерації електричного струму. Вони екологічні та ідеальні для використання вдома або у сферах, де важлива енергоефективність.

Для побутового застосування найбільше підходять перші два типи, особливо, бензинові. Їх найчастіше купують в Україні як аварійне джерело живлення.

генератори TAGRED

Характеристики для вибору

Після визначення типу генератора ви маєте звернути увагу на низку аспектів, які допоможуть зробити правильний вибір:

  1. Потужність (кВА або кВт). Вона залежатиме від того, скільки приладів ви плануєте під’єднати до електростанції. Для цього потрібно виконати відповідні розрахунки.
  2. Тривалість роботи. Деякі пристрої призначені для аварійного живлення, інші — для постійного використання. Окрім того, необхідно ознайомитися, скільки пропрацює двигун на одному баку палива.
  3. Вартість та обслуговування. Дешевший варіант може обходитися вам дорожче в майбутньому через високі витрати на пальне або ремонт.
  4. Додаткові функції. Деякі моделі мають автоматичний пуск чи захист від перенавантаження. Перші можуть використовуватись у схемах аварійного ввімкнення резерву (АВР).

Вибираючи генератор, треба відштовхуватися від ваших конкретних потреб і умов використання. Бензиновий підходить для невеликого будинку, дизельний — для довготривалої роботи, газовий — для екології, сонячний — як стаціонарний. Однак важливо бути обізнаним і враховувати різні аспекти. Генератор — не тільки джерело енергії, це інвестиція у ваш комфорт і безпеку, тому виберіть його ретельно та розумно.