Амбулаторна Хірургія в Медичному Центрі SENSAVI

Читайте також

У Києві стрімко здорожчали квартири

У Києві різко здорожчало нове житло. Так, за останній місяць вартість квартир у новобудовах столиці збільшилася на 12 650 грн – із середніх 46 050 до 58 700 грн. Тобто здорожчання склало 27,47%.

Мій звук пропонує сучасну українську та зарубіжну музику

В Україні запущена музична інтернет платформа Мій звук, яка пропонує сучасну українську та зарубіжну музику різних стилів та жанрів.

Чи коштуватиме з червня 1 кВт/година 4.80 грн.?

До кінця останнього тижня травня можуть ухвалити рішення про підвищення тарифу на електроенергію. При цьому частини споживачів ціни залишаться незмінними.

У Києві з’явилися парклети, але громадяни крутять носами

У Києві біля станції метро "Політехнічний інститут" з'явилися парклети. Громадськість таку ініціативу розкритикувала та розповіла, як погана реалізація вбиває хорошу ідею.

28 травня 2024 року світло в Києві буде

Як повідомив CEO YASNO Сергій Коваленко у своєму офіційному Facebook-акаунті, на 28 травня 2024 року попередньо Київ та Дніпропетровська область будуть без знеструмлень.

Поділитися

Амбулаторна хірургія – проведення хірургічних операцій, які виконуються під місцевим знеболенням, один з найпопулярніших напрямків і найзатребуваніші послуги в МЦ SENSAVI. Ще цей напрям в медицині називаються  “хірургія одного дня”, тобто ви можете проконсультуватись з хірургом, а вже за лічені хвилини розпочнеться операція, без перебування в стаціонарі.

Амбулаторна Хірургія в Медичному Центрі SENSAVI

Які оперативні втручання вважаються амбулаторними?

  • видалення ліпоми, атероми, гігроми (навіть на волосяній частині голови, не збриваючи волосся) а також на будь-якій зоні тіла, обличчя та інтимній ділянці
  • видалення невуса (родимок) будь-якого розміру з наступним гістологічним дослідженням
  • видалення злоякісних новоутворень шкіри (у хірурга-онколога)
  • видалення стороннього тіла
  • видалення ксантом, ксантелазм з накладанням косметичних швів, що не залишають після себе шрамів та рубців
  • видалення будь-якого утворення шкіри, яке потребує видалення хірургічним шляхом (будь-якої складності та розмірів, незалежно від локалізації)
  • видалення врослого нігтя (залишаючи нігтьову пластину та зберігаючи природну форму нігтя, операція проводиться з резекцією зони росту, завдяки чому не виникають рецидиви)
  • гнійно-запальні процеси (фурункул, карбункул, панарицій, абсцесс, флегмона)

Весь перелік операцій та фотографії з результатами Ви можете подивитись на сайті https://sensavi.ua

При необхідності лікарі накладають косметичні шви, шви з фіксацією (для гарного загоєння ран, без рубців).

хірургія

Консультація та Діагностика

Консультація лікаря Хірурга є обов’язковою перед видаленням будь-якого новоутворення або операції. На консультації лікар оцінює об’єм хірургічного втручання, діагностує новоутворення методом огляду, пальпації, при необхідності робить УЗД або дерматоскопію (в  залежності від виду новоутворення). Будь-які втручання проводяться під місцевою анестезією. Під час операції пацієнт не відчуваю больових відчуттів чи дискомфорту.

Операційні є в кожній з медичних центрів SENSAVI, які оснащені сучасним лазерним та хірургічним обладнанням, з дотриманням стерильності та всіх санітарно-епідеміологічних норм.

Первинний огляд, консультація спеціаліста та операція триває близько 1.5 години, після чого хірург назначає вам дати перев’язок, контрольних оглядів та зняття швів, контролює та консультує весь реабілітаційний період.

В клініці працюють амбулаторні хірурги, хірурги-онкологи, хірурги-дерматологи, пластичні хірурги, в залежності від вашої проблеми, адміністратор вас направить до потрібного вам фахівця.

Не потрібно боятись та відтягувати візит до лікаря, оперативне втручання – єдиний ефективний метод вирішення проблеми в амбулаторній хірургії.  “Хірургія одного дня”, це малоінвазивні втручання, що не несуть ризиків, ускладнень та гарантують успішний результат. Обрав досвідченого лікаря Ви вирішите питання і отримаєте естетичний результат після проведеної операції.