Амбулаторна Хірургія в Медичному Центрі SENSAVI

Опубліковано: 16/10/2023 21:53
Автор: admin
Рубрика: Статті

Амбулаторна хірургія – проведення хірургічних операцій, які виконуються під місцевим знеболенням, один з найпопулярніших напрямків і найзатребуваніші послуги в МЦ SENSAVI. Ще цей напрям в медицині називаються  “хірургія одного дня”, тобто ви можете проконсультуватись з хірургом, а вже за лічені хвилини розпочнеться операція, без перебування в стаціонарі.

Амбулаторна Хірургія в Медичному Центрі SENSAVI

Які оперативні втручання вважаються амбулаторними?

  • видалення ліпоми, атероми, гігроми (навіть на волосяній частині голови, не збриваючи волосся) а також на будь-якій зоні тіла, обличчя та інтимній ділянці
  • видалення невуса (родимок) будь-якого розміру з наступним гістологічним дослідженням
  • видалення злоякісних новоутворень шкіри (у хірурга-онколога)
  • видалення стороннього тіла
  • видалення ксантом, ксантелазм з накладанням косметичних швів, що не залишають після себе шрамів та рубців
  • видалення будь-якого утворення шкіри, яке потребує видалення хірургічним шляхом (будь-якої складності та розмірів, незалежно від локалізації)
  • видалення врослого нігтя (залишаючи нігтьову пластину та зберігаючи природну форму нігтя, операція проводиться з резекцією зони росту, завдяки чому не виникають рецидиви)
  • гнійно-запальні процеси (фурункул, карбункул, панарицій, абсцесс, флегмона)

Весь перелік операцій та фотографії з результатами Ви можете подивитись на сайті https://sensavi.ua

При необхідності лікарі накладають косметичні шви, шви з фіксацією (для гарного загоєння ран, без рубців).

хірургія

Консультація та Діагностика

Консультація лікаря Хірурга є обов’язковою перед видаленням будь-якого новоутворення або операції. На консультації лікар оцінює об’єм хірургічного втручання, діагностує новоутворення методом огляду, пальпації, при необхідності робить УЗД або дерматоскопію (в  залежності від виду новоутворення). Будь-які втручання проводяться під місцевою анестезією. Під час операції пацієнт не відчуваю больових відчуттів чи дискомфорту.

Операційні є в кожній з медичних центрів SENSAVI, які оснащені сучасним лазерним та хірургічним обладнанням, з дотриманням стерильності та всіх санітарно-епідеміологічних норм.

Первинний огляд, консультація спеціаліста та операція триває близько 1.5 години, після чого хірург назначає вам дати перев’язок, контрольних оглядів та зняття швів, контролює та консультує весь реабілітаційний період.

В клініці працюють амбулаторні хірурги, хірурги-онкологи, хірурги-дерматологи, пластичні хірурги, в залежності від вашої проблеми, адміністратор вас направить до потрібного вам фахівця.

Не потрібно боятись та відтягувати візит до лікаря, оперативне втручання – єдиний ефективний метод вирішення проблеми в амбулаторній хірургії.  “Хірургія одного дня”, це малоінвазивні втручання, що не несуть ризиків, ускладнень та гарантують успішний результат. Обрав досвідченого лікаря Ви вирішите питання і отримаєте естетичний результат після проведеної операції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне