З 18 березня Укрзалізниця почала продаж квитків онлайн на потяги до Австрії

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Квитки можна купити на поїзди Київ – Відень і Чоп – Відень.

Відсьогодні на поїзди сполученням Україна – Австрія квитки можна купити онлайн. Про це повідомила Укрзалізниця.

Поки можливо обрати лише два напрямки:

Київ – Відень
Чоп – Відень
Квитки з Києва до Відня можна придбати тільки онлайн у застосунку Укрзалізниці, з верифікацією акаунта через Дію.Підпис. А квитки з Чопа доступні як онлайн у мобільному додатку, так і в міжнародних квиткових касах вокзалів.

Надалі Укрзалізниця планує відкрити онлайн продаж квитків у сполученні Україна – Угорщина на поїзди, що прямують територією Угорщини транзитом у Австрію, тобто Київ – Будапешт – Відень та Чоп – Будапешт – Відень.

Пізніше з’являться у застосунку і прямі сполучення Україна – Угорщина (Мукачево – Дебрецен, Мукачево – Будапешт, Чоп – Захонь).