З самого ранку у Києві інтенсивно прибирається сніг

З початком снігопаду, о 6.20 ранку, дорожники розпочали роботи з превентивної обробки посипальними матеріалами вулично-дорожньої мережі столиці, а також тротуарів та зупинок громадського транспорту, які обслуговуються підприємствами комунальної корпорації «Київавтодор».

прибирання снігу

До роботи було залучено 158 од. снігоприбиральної техніки. Особлива увага дорожників була приділена мостам, шляхопроводам, спускам та підйомам, де ожеледь утворюється дуже швидко і, як наслідок, існує підвищена загроза виникнення аварійних ситуацій та небезпеки для водіїв та пішоходів. Також першочергово протиожеледними матеріалами оброблялись вулиці, якими курсують маршрути руху громадського транспорту.

Крім того, 24 бригади з ручного прибирання обробляли підходи до підземних та надземних пішохідних переходів, сходові марші, а також закріплені за підприємствами корпорації тротуари та зупинки громадського транспорту.

Зазначимо, що з метою належного утримання тротуарів зранку кількість бригад з ручного прибирання була збільшена до 43 одиниць.

прибирання снігу

Щоб не допустити утворення ожеледиці та забезпечити безпечний рух транспорту та пішоходів, за добу було використано 506,4 т солі та 592,1 т піскосоляної суміші.

Фахівці комунальної корпорації «Київавтодор» уважно слідкують за змінами погодних умов у реальному часі за допомогою метеорадара, метеостанцій та відеокамер. Всі шляхово-експлуатаційні підприємства КК «Київавтодор» готові до цілодобової роботи та забезпечені достатньою кількістю посипальних матеріалів, аби забезпечити безпечне пересування киян дорогами та вулицями столиці.

Одна відповідь до “З самого ранку у Києві інтенсивно прибирається сніг”

  1. Александр Грабецкий :

    Опять эти идиоты опоздали… ночью нужно было его убирать, снег уже превратился в лед. Ни чего не меняется, все говорят что это потому что Кличко тупой, тут я не согласен, старые схемы он освоил быстро

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне