Заборонено продаж сигарет та електронних сигарет з ароматизаторами в Україні

Читайте також

У жовтні ціни в Києві зросли на 1,4%: столиця випереджає країну

У жовтні кияни відчули помітне подорожчання продуктів і товарів першої необхідності.

Графіки відключень світла 17 листопада

Компанія ДТЕК опублікувала графіки погодинних відключень електроенергії на 17 листопада для Києва та Київської області.

Якісна доставка раціону в Києві: як GastroChef допомагає підтримувати форму

Доставка правильного харчування в Києві стає не просто зручністю, а підтримкою для тих, хто хоче бути у формі. Команда GastroChef спрощує цей процес.

Андре Тан випустив новорічну колекцію HEART

Свято починається не 31-го грудня, а коли жінка обирає себе.

Українцям платитимуть 50 тисяч при народженні дитини

При народженні дитини передбачено 50 000 грн. на кожного новонародженого.

Поділитися

Заборона вводиться від сьогодні. Відповідно, з продажу мають зникнути ароматизовані сигарети, тютюн для самокруток, електронні сигарети та рідини до них.

З 11 липня з продажу мають зникнути ароматизовані сигарети, тютюн для самокруток, електронні сигарети та рідини до них. Крім того, сигаретні упаковки з неналежним маркуванням також забороняються.

Сигарет з ароматизатором більше не буде

Відомо, що закон щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну дав час на реалізацію залишків тютюнових та нікотинових виробів, введених в обіг до набрання чинності відповідних положень не довше ніж 12 місяців з дня набрання чинності закону.

Станом на 11 липня цей термін закінчився. Відтак від сьогодні заборона набуває сили остаточно.

Сигаретні пачки мають бути з комбінованим медичним попередженням
Тобто на 65% площі сигаретної пачки має бути розміщено зображення хвороб, спричинених курінням, і текст, який застерігає про шкоду та наслідки куріння.

Заборонена низка добавок (наприклад, вітаміни) до тютюнових виробів та е-сигарет, які могли вводити споживачів в оману,
Введені вимоги до складу рідин для е-сигарет,
Також, встановлено вимоги щодо звітності виробників та дистриб’юторів тютюнових виробів та е-сигарет.
Таким чином для курців у продажі залишаться лише сигарети з класичними тютюновими ароматами.

Крім того, одноразові та багаторазові електронні сигарети, поди й рідини до них із вмістом нікотину більше за 20 міліграмів на міліметр зникнуть з продажу. Відтак купити можна буде рідини, що містять менш як 2% нікотину.

Важливо! Норма законодавства не поширюється на стіки для систем нагрівання тютюну. Крім того, це не стосується сигарил та тютюну для кальянів, окрім тих видів, які можуть використовуватися і для самокруток, і кальянів.