Завтра на українців чекають тривалі відключення світла

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

У п’ятницю, 12 липня, графіки відключень електроенергії діятимуть протягом всієї доби.

Найбільші обмеження прогнозуються з 16:00 до 23:00 – у ці години обленерго застосовуватимуть чотири черги відключень одночасно, повідомляє пресслужба оператора енергосистеми країни НЕК “Укренерго”.

В компанії уточнили, що у решту годин буде задіяно три черги відключень з шести можливих.

У пресслужбі ДТЕК пояснювали, що за такого рівня обмежень споживачі залишатимуться без світла не лише у “темно-сірій”, а й у “світло-сірій” зоні відключень.

Згідно із графіками відключень, які використовують обленерго ДТЕК, це означає, що світло гарантовано має бути протягом двох годин з дев’яти. Решту сім годин світла може не бути (чотири години – “темно-сіра” зона, коли світла точно немає, ще три години – “світло-сіра” зона, коли відключення світла можливі).