Заборонено продаж сигарет та електронних сигарет з ароматизаторами в Україні

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

Заборона вводиться від сьогодні. Відповідно, з продажу мають зникнути ароматизовані сигарети, тютюн для самокруток, електронні сигарети та рідини до них.

З 11 липня з продажу мають зникнути ароматизовані сигарети, тютюн для самокруток, електронні сигарети та рідини до них. Крім того, сигаретні упаковки з неналежним маркуванням також забороняються.

Сигарет з ароматизатором більше не буде

Відомо, що закон щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну дав час на реалізацію залишків тютюнових та нікотинових виробів, введених в обіг до набрання чинності відповідних положень не довше ніж 12 місяців з дня набрання чинності закону.

Станом на 11 липня цей термін закінчився. Відтак від сьогодні заборона набуває сили остаточно.

Сигаретні пачки мають бути з комбінованим медичним попередженням
Тобто на 65% площі сигаретної пачки має бути розміщено зображення хвороб, спричинених курінням, і текст, який застерігає про шкоду та наслідки куріння.

Заборонена низка добавок (наприклад, вітаміни) до тютюнових виробів та е-сигарет, які могли вводити споживачів в оману,
Введені вимоги до складу рідин для е-сигарет,
Також, встановлено вимоги щодо звітності виробників та дистриб’юторів тютюнових виробів та е-сигарет.
Таким чином для курців у продажі залишаться лише сигарети з класичними тютюновими ароматами.

Крім того, одноразові та багаторазові електронні сигарети, поди й рідини до них із вмістом нікотину більше за 20 міліграмів на міліметр зникнуть з продажу. Відтак купити можна буде рідини, що містять менш як 2% нікотину.

Важливо! Норма законодавства не поширюється на стіки для систем нагрівання тютюну. Крім того, це не стосується сигарил та тютюну для кальянів, окрім тих видів, які можуть використовуватися і для самокруток, і кальянів.