Застосунок Київ Цифровий оновив сервіс «Рух транспорту»

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Команда Київ Цифровий постійно удосконалює роботу застосунку та прислухається до 2,7 млн користувачів. На основі їхніх побажань у Цифровому додано фунікулер до розділу «Рух транспорту». Про це інформують у Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

Тепер користувачі бачитимуть на мапі станції фунікулера, зможуть дізнаватися розклад його роботи та вартість проїзду.

«Ми постійно працюємо над поліпшенням нашого сервісу та долучаємо нові функції, щоб користуватись застосунком стало інтуїтивно зрозуміло всім, незалежно від віку», – додала директорка Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Вікторія Іцкович.

В оновленні команда Київ Цифровий також додала мапу виходів зі станцій метро та наявність ліфтів для маломобільних груп населення.

Наразі ця інформація доступна щодо наступних станцій:

Голосіївська;
Васильківська;
Виставковий центр;
Іподром;
Теремки;
Червоний Хутір;
Святошин.
Тепер користувачі зможуть швидко орієнтуватися й планувати свої маршрути.

За три роки існування застосунку 160 тисяч користувачів звертались із пропозиціями покращень і нововведень у службу підтримки міста. Із цих звернень фахівці Київ Цифровий впровадили можливість переглядати маршрут і графік транспорту онлайн, безконтактно оплачувати проїзд у всіх видах муніципального транспорту. Крім того, замінили паперові квитки на електронні та запустили англомовну версію застосунку.