Завтра у Києві масштабний День донора

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

1 травня у Києві у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться День донора. У закладі проведуть збір крові для військових Збройних сил України. Про це повідомляє у Facebook пресслужба університету.

Зазначається, що захід організовує Студентська рада університету спільно із донорською ініціативою UrsusDonor.

В університеті нагадують донорам:

здати кров може кожна здорова людина віком від 18 років
кожен донор буде безкоштовно обстежений: вимірювання тиску, загальний аналіз крові, печінкові проби, група крові та резус-фактор, маркери гепатитів В,С, ВІЛ-інфекції
забір крові проводитиметься лише стерильними індивідуальними системами одноразового використання, що повністю виключає можливість зараження інфекційними хворобами.
«Не залишайтеся байдужими, адже 1 доза донорської крові може врятувати до 3 життів. Це надважливо саме зараз», — йдеться у повідомленні.

Донорська акція відбуватиметься з 9:00 до 13:00 за адресою: вул. Зоологічна, 1, Стоматологічний медичний центр НМУ, кабінет 109.