Змагання організовують КПІшники

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

В Києві вперше за 20 років відбудеться Чемпіонат України з шахів серед студентів вишів.

 

Про це розповіли у КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Уперше за багато років у Київській політехніці організовують Чемпіонат України серед студентів з шахів. Останній чемпіонат такого рівня відбувався близько 20 років тому.

У шахових баталіях змагатимуться найкращі шахісти й шахістки українських університетів — понад 10 команд з Києва та різних областей України.

Змагання триватимуть три дні. Учасники боротимуться за першість у шахових бліцах і рапідах. Переможцем стане найкраща команда у загальному заліку турніру, що складатиметься із суми чотирьох найкращих особистих і командного результатів.

Підтримали ініціативу КПІшників Федерація шахів України, Комітет фізичного виховання та спорту МОН.