Зміни у ПДР з 1 травня

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Від 1 травня вступили в дію зміни до правил дорожнього руху – скасували сезонність використання ближнього світла фар чи денних ходових вогнів. З 1 травня водії повинні вмикати їх за межами населених пунктів цілий рік.

Про це повідомляє портал “Коментарі” з посиланням на постанову Кабміну №1105 від 20 жовтня 2023 року. Нагадаємо, що до 1 травня 2024 року це правило діяло лише в осінньо-зимовий період – від 1 жовтня до 1 травня. Водіям варто пам’ятати, що в умовах погіршення видимості дозволяється вмикати дальнє світло фар. За порушення вказаного правила покарання лишається незмінним – штраф від 425 до 510 гривень.

Така новація пояснюється тим, що за даними Європейського дослідницького інституту з безпеки дорожнього руху, використання денних ходових вогнів може зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод у світлу частину доби на 10-15%.

Нагадаємо, що на вулицях Києва посилили перевірки. Основною метою проведення заходів є перевірка та посилення контрдиверсійного захисту важливих державних об’єктів та місць масового перебування людей. Також містян попередили, що силовики можуть перевірять документи, а також оглядати території та окремих будівель і приміщень – помешкання, офіси, місця загального користування багатоквартирних житлових будинків, закладів сфери громадського обслуговування. На яких локаціях проводять перевірки, читайте за посиланням.