В Україні значно побільшало мільйонерів

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

В Україні завершилася щорічна кампанія з декларування доходів громадян. Її результати озвучив Данило Гетманцев, який повідомив, що мільйонерів у нашій країні значно побільшало.

У своєму Телеграм-каналі голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики оголосив про завершення кампанії декларування доходів за 2023 рік. Данило Гетьманцев заявив, що станом на 1 травня 2024 року було отримано понад 172 тисячі податкових декларацій від українців на суму понад 218 мільярдів гривень.

“В поданих деклараціях задекларовано річний дохід у сумі 218,5 млрд. грн, а податкові зобов’язання до сплати в бюджет ПДФО у сумі 4,8 млрд. грн, що на 2,1 млрд. грн більше ніж у минулому році, військового збору – 0,9 млрд. грн, що на 0,4 млрд. грн, більше, ніж в аналогічному періоді минулого року”,- написав нардеп.