Чоколівський колектор стане на ремонт

колектор
Опубліковано: 19/10/2017 10:33

У Солом’янському районі реконструюють Чоколівський комунікаційний колектор і прокладені в ньому водопровідні й теплові мережі. Це дозволить забезпечити надійність постачання теплової енергії та питної води мешканцям Солом’янського району та уникнути аварійних ситуацій.

За інформацією Департаменту житлово-комунального господарства, у 2016 році проведено обстеження колектора, у результаті чого виявлено: конструкція знаходиться у непридатному для експлуатації технічному стані, а частина плит покриття – в аварійному. У зв’язку з цим було вирішено провести комплекс капітальних робіт на цьому об’єкті.

«Реконструкція колектора дозволить попередити його підтоплення, обвалення окремих ділянок конструкцій, що може призвести до припинення водопостачання, електропостачання та опалення мешканцям значної частини житлових будинків, дошкільних, навчальних закладів, лікарень та окремих підприємств і установ міста», – зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Фактичний технічний стан колектора, збудованого у 70-х роках минулого століття, підтверджено результатами його ретельного обстеження, проведеного фахівцями будівельної лабораторії КП «Київжитлоспецексплуатація» та ДП «Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій».

Орієнтовна вартість реконструкції оцінюється у 100 млн грн, 19 млн грн необхідно на прокладення водопровідних та 90 млн грн – теплових мереж. Цьогоріч Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік передбачено майже 6,8 млн грн на виконання робіт.

«Із економічної та технічної точки зору, більш доцільною є комплексна реконструкція інженерних мереж, зокрема водопроводу і теплових мереж. Із огляду на це, реконструкцію колектора заплановано здійснити відкритим способом», – додав Пантелеєв.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Кличко підписав з китайцями угоду про будівництво метро на Троєщину 22/11/2017 15:35
зуби
У Києві створять некомерційну стоматологію 22/11/2017 11:33
картка киянина
Картка киянина отримає мобільні додатки 22/11/2017 11:03
ярмарка
Де пройдуть ярмарки на цьому тижні 21/11/2017 13:33
камера відеоспостреження
Біля деяких пам’ятників з’являться камери спостереження 21/11/2017 12:55
Нові об'єкти
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
МакДональдз
Новий МакДональдз відкрився у Lavina Mall – ФОТО
Відгуки
Алевтина Иванова Страшно? А воровать не страшно?...Урфин Обосрались чепушилы!!!...“Фауст” і хмарне середовище Мефістофеля – ФОТО | Київ1 - сітігайд #1 […] Національну оперу знову повернувся “Фауст”, при чому в сучасній постановці італійського режисера […]...Миколай Хомич На превеликий жаль, але статус СКВЕРУ земельній ділянці на перетині вулиць Вишгородської та Резервної в Оболонськрму районі міста Ки...German Bogapov Проводили ж тендер, можливо ЛАЗ не задовольняє. Хоча звичайно якось дивно купувати у Білорусі замість того щоб підтримати вітчизняного виробника...Andriy Paliienko Знову ЗРАДА! Замість того, щоб підтримати вітчизняного виробника, у Львові збирають чудові автобуси, Віталька рулить....“Межа” буде показана у кінотеатрі “Україна” | Київ1 - сітігайд #1 […] Читайте докладніше про “Молодість. Пролог” >>… […]...Транспорт змінить роботу через футбол | Київ1 - сітігайд #1 […] столиці буде внесено зміни на час проведення футбольного матчу відбору чемпіонату світу між національними збірними […]...Будинки отримають тепло, коли температура стане менше 8 градусів – Пантелеєв | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Сьогодні заборонений рух на деяких вулицях у центрі | Київ1 - сітігайд #1 […] «Олімпійський» футбольного матчу між національними збірними командами України та Хорватії заборонений рух транспорту у центрі […]...
Популярне