Чоколівський колектор стане на ремонт

У Солом’янському районі реконструюють Чоколівський комунікаційний колектор і прокладені в ньому водопровідні й теплові мережі. Це дозволить забезпечити надійність постачання теплової енергії та питної води мешканцям Солом’янського району та уникнути аварійних ситуацій.

За інформацією Департаменту житлово-комунального господарства, у 2016 році проведено обстеження колектора, у результаті чого виявлено: конструкція знаходиться у непридатному для експлуатації технічному стані, а частина плит покриття – в аварійному. У зв’язку з цим було вирішено провести комплекс капітальних робіт на цьому об’єкті.

«Реконструкція колектора дозволить попередити його підтоплення, обвалення окремих ділянок конструкцій, що може призвести до припинення водопостачання, електропостачання та опалення мешканцям значної частини житлових будинків, дошкільних, навчальних закладів, лікарень та окремих підприємств і установ міста», – зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Фактичний технічний стан колектора, збудованого у 70-х роках минулого століття, підтверджено результатами його ретельного обстеження, проведеного фахівцями будівельної лабораторії КП «Київжитлоспецексплуатація» та ДП «Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій».

Орієнтовна вартість реконструкції оцінюється у 100 млн грн, 19 млн грн необхідно на прокладення водопровідних та 90 млн грн – теплових мереж. Цьогоріч Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік передбачено майже 6,8 млн грн на виконання робіт.

«Із економічної та технічної точки зору, більш доцільною є комплексна реконструкція інженерних мереж, зокрема водопроводу і теплових мереж. Із огляду на це, реконструкцію колектора заплановано здійснити відкритим способом», – додав Пантелеєв.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
школа 114
Київ виділив півмільярда гривень на капремонти шкіл 21/03/2018 12:44
Різдвяний ярмарок
Де пройдуть ярмарки цього тижня 20/03/2018 23:43
Київ визначить свій талісман 16/03/2018 11:32
бронетехніка
Більше 300 школярів дізнались про професії та подивилися на танки 15/03/2018 21:00
валідатор
Маршрутки повинні отримати валідатори для оплати проїзду електронним квитком 15/03/2018 11:17
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...
Популярне