19 травня у Національній опері концерт GALA EUROPA

Читайте також

Смертельне падіння на ожеледиці

Трагедія сталася зранку 19 січня неподалік від одного з житлових комплексів.

Київські ТЕЦ не запрацюють на повну до весни

Столичні ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 навряд чи відновлять повноцінну роботу до кінця поточного опалювального сезону.

Кияни можуть залишитися без світла до 20 годин на добу

Київ переживає наймасштабнішу енергетичну кризу з моменту проголошення незалежності.

Таксі у Києві працюватимуть цілодобово

Від суботи, 17 січня, у столиці відновлюють роботу сервіси таксі під час комендантської години.

Київ першим впроваджує «гнучку» комендантську годину

Кабінет міністрів України дозволив регіонам адаптувати правила комендантської години під час надзвичайних ситуацій в енергетиці.

Поділитися

До Дня Європи в Україні Національна опера України, Посольство Італії в Україні та Італійський інститут культури в Україні підготували Міжнародний мистецький проект GALA EUROPA за участі італійських та українських зірок музичного мистецтва.

Цей проект започатковано у 2015 році Нікола Франко Баллоні.  Відомий дипломат, професор, за ініціативою якого в Україні відбулося багато різноманітних культурологічних акцій, в одному з інтерв’ю зазначив: «Я пишаюсь тим, що сьогодні культурна дипломатія є одним з ключових інструментів зовнішньої політики Італії, її візитівкою, представленою традиціями, історією та культурою».

У програмі концерту – твори класичних і сучасних композиторів різних націй Європи: Л.Бетховена, А.Моцарта, Дж. Россіні, Н. Паганіні, Дж.Пуччіні, С.Монюшка, Ф.Легара, О.Респігі та ін., а також  прем’єрне виконання творів Антоніо Ролла, Даріуса Мійо, Педро Ітурральде.

У програмі беруть участь: Гаетано Ді Бакко (саксофон, Італія); Марко Мішанья (альт, Італія); Софія Соловій (сопрано, Україна – Італія); Ксенія Бахрітдінова (сопрано, Україна); Сергій Магера (бас, Україна), Симфонічний оркестр та хор Національної опери України.

Головний диригент – Микола Дядюра. Головний хормейстер – Богдан Пліш.

Організатор – Національна опера України. За підтримки: Міністерства культури України, Міністерства закордонних справ України, Посольства Італії в Україні, Італійського інституту культури в Україні, Посольства Болгарії в Україні.