Що ж воно таке дурне?

Читайте також

Завтра в Україні не планують вимикати електроенергію

Укренерго не прогнозує обмежень споживання електроенергії на п’ятницю.

Електрошок на Почайні: У Києві помітили Tesla з дуже відвертим «відгуком» про власника

Київські парковки бачили все: і героїв паркування, і золоті автівки, але сьогоднішній перформанс біля ТЦ «Gorodok Gallery» претендує на звання «Розрив року».

Фінансова катастрофа та «привид УНР»: Гетманцев попередив про критичний дефіцит бюджету

Україна опинилася на межі масштабної фінансової кризи, яка загрожує самій державності.

Коли подешевшають яйця в Україні: прогноз аналітиків на весну 2026 року

Попри весняне потепління, традиційного стрімкого падіння цін на яйця цьогоріч не очікується.

Ринок новобудов Києва-2026: як змінилися ціни та що врахувати в бюджеті

Купівля квартири в столиці сьогодні — це не лише вибір району, а й математичний розрахунок екосистеми ЖК, стадії будівництва та способу оплати.

Поділитися

Чоловік вчиняв домашнє насильство відносно своєї дружини та проігнорував проходження відповідної корекційної програми. Поліцейські повідомили порушнику про підозру та днями його засуджено до одного року та п’ятнадцяти діб обмеження волі.

У 2020 році до Голосіївського управління поліції надійшло декілька звернень від місцевої мешканки про вчинення домашнього насильства відносно неї чоловіком. Жінка розповіла, що, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, кривдник чинить психологічний тиск на неї, принижує та погрожує фізичною розправою.

Співробітники сектору протидії домашньому насильству Голосіївського управління поліції задокументували протиправні дії 46-річного фігуранта. У 2022 році правоохоронцями його було притягнуто до кримінальної відповідальності за вчинення домашнього насильства.

Судом, окрім громадських робіт, на порушника було покладено і обов’язок пройти корекційну програму для кривдників. Однак обвинувачений жодного разу не з’явився у відповідній установі для проходження процедури.

Тож, дізнавачі, під процесуальним керівництвом Голосіївської окружної прокуратури міста Києва, повідомили правопорушнику про підозру у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 390-1 Кримінального кодексу України – невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або непроходження програми для кривдників та скерували до суду обвинувальний акт для розгляду справи по суті.

Наразі вироком Голосіївського районного суду зловмисника визнано винним у вчиненні злочину та призначено покарання у вигляді одного року та п’ятнадцяти діб обмеження волі.

Про таке повідомив Відділ комунікації поліції Києва.