Lifecell запустив технологію VoLTE у київському метро

Читайте також

На Виноградарі в Києві висадили платани

Про це повідомили в КП УЗН Подільського району. Комунальники висадили 11 платанів у сквері на проспекті Георгія Гонгадзе.

Воювати будуть “залізяки”

Війна в Україні знаходиться дуже близько до того моменту, коли на полі бою з обох сторін будуть воювати не люди, а машини.

Чи буде звільнено ректора КНУ?

Петиція щодо звільнення ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова набрала 25 тисяч голосів, необхідних для її подальшого розгляду президентом України. Про це стало відомо із сайту Офісу президента.

Хабарники мешкають у Києві

Київ та Київська область увійшли до трійки найбільших хабарників в Україні. Про це повідомляє Опендатабот. Торік тут винесли вироки 325 корупціонерам. Лідером виступає Львівщина, також на пʼятки наступає Одещина.

У Київському СІЗО немає вільних місць

Платні камери підвищеної комфортності в Київському слідчому ізоляторі окупилися дуже швидко. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська. За його словами, ініціатива щодо створення платних камер у СІЗО "прекрасно працює".

Поділитися

Мобільний оператор lifecell надав своїм абонентам можливість телефонувати в київському метро за технологією VoLTE .

Ще в лютому 2022 року lifecell почав підключати сучасну технологію здійснення голосових дзвінків на базі високошвидкісного мобільного інтернету LTE. Технологію запускали поетапно. Відтепер кияни та гості столиці можуть користуватися VoLTE і в київському метро.

На сьогодні більше 1 мільйона абонентів lifecell спробували переваги технології VoLTE і їх кількість постійно зростає. Найбільш активними користувачами технології є власники смартфонів Apple, Samsung і Xiaomi в Києві та області, а також у Львові та Одесі.

метро

Переваги

Основні переваги технології для абонентів :

  • Можливість одночасно здійснювати голосові дзвінки та користуватися мобільним інтернетом. Це зручний варіант для віддаленої роботи, якщо смартфон використовується як модем.
  • Більш швидке підключення, яке здійснюється за лічені секунди.
  • Краща якість голосу.
  • Послуга надається без додаткової плати: голосові дзвінки через VoLTE тарифікуються за звичайними тарифами.

Як користуватися

Для використання технології необхідно:

  • перебувати в зоні покриття LTE;
  • мати eSIM- або USIM-карту, яка підтримує 4G/LTE;
  • мати смартфон з підтримкою VoLTE;
  • оновити програмне забезпечення смартфона;
  • у налаштуваннях смартфона включити голосові дзвінки через LTE.

lifecell – перший оператор мобільного зв’язку в Україні, який запустив сучасні технології дзвінків VoLTE та VoWiFi.