Києву збільшили ліміти електроенергії

Читайте також

Тупому парубкові загрожує “п’ятірка” за ґратами

У Києві затримали юнака, який запустив салют з вікна багатоповерхівки на Оболоні

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Поділитися

Прогнозоване споживання електроенергії для Києва на п’ятницю, 7 червня – 1050-1100 МВт. Критична інфраструктура в ньому зараз займає близько 25%, для населення та бізнесу залишиться приблизно 50% від звичного споживання, повідомив гендиректор компанії-постачальника електроенергії “Yasno” Сергій Коваленко.

Для Києва сьогодні Укренерго виділило більше обсягів, тому сьогодні трохи легше. На завтра тенденція збережеться, — написав він у Facebook.

Коваленко зазначив, що з 24 червня розпочинає роботу постанова про справедливий розподіл лімітів.

Сподіваюся, чи стане якщо не легше, то хоча б зрозуміліше, за яким принципом розраховують обмеження. Також розраховую на рішення про розподіл між регіонами, — резюмував він.