Киянин жбурнув у касирку Сільпо пакування з чотирьох пляшок пива

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Чоловік вирішив придбати алкоголь у Сільпо, але коштів у нього не було. Він почав словесну перепалку, а після зауваження касирки жбурнув у неї упаковку з чотирьох пляшок пива. Про це йдеться у вироку Оболонського районного суду Києва.

10 грудня 2023 року приблизно о 19:15 чоловік вирішив придбати у Сільпо алкоголь. Перебуваючи біля каси магазину, не маючи грошей для покупки обраного товару, він почав провокувати словесний конфлікт та поводити себе агресивно, на що касирка зробила йому зауваження. Громадянин кинув у неї пакування з чотирьох пляшок пива, чим завдав їй фізичного болю.

Чоловік повністю визнав свою вину. Він надав згоду на розгляд обвинувального акта у спрощеному провадженні добровільно.

Вирок суду

Чоловіка визнали винуватим у вчиненні кримінального проступку за ч. 1 ст. 126 Кримінального кодексу України. Йому призначили покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

“Винуватість обвинуваченого у вчиненні інкримінованого йому кримінального проступку є повністю доведеною за результатами спрощеного провадження. Його дії кваліфіковані за ч. 1 ст. 126 КК України, як вчинення насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесні ушкодження”, – наголосив суд.