В київські школи можна буде подавати документи онлайн

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Пілотна версія електронного журналу дітей буде доступна спочатку в 13 школах Києва.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація (КМДА).

Користь електронного журналу

Батьки зможуть подавати документи з будь-якого куточка України чи з-за кордону. Для цього не потрібно буде особистого відвідувати заклад освіти.

“Сервіс створений для економії часу батьків і зменшення бюрократичних перепон під час запису дітей до школи. Його головна перевага – прозорість і простота запису”, – розповів заступник голови КМДА Петро Оленич.

Він зауважив, що це дозволить місту розвивати шкільні заклади, використовуючи актуальні дані статистики.