В Києві користуються попитом шість професій

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

На столичному ринку праці останнім часом зростає попит на вчителів, лікарів, економістів, бухгалтерів, хоча, як і раніше, більшою привабливістю користуються пропозиції робітничих професії.

Про це повідомляє Київський міський центр зайнятості.

Відповідно до даних аналізу столичного ринку праці, найчастіше роботодавці Києва шукають фахівців у сфері освіти (109 вакансій учителів із зарплатою до 20 тис. грн, 47 вакансій вихователів із зарплатою до 17 тис. грн). Також місту потрібні лікарі (159 вакансій із грошовою винагородою до 40 тис. грн), 134 медсестри або медбрати, яким готові платити до 43 тис. грн.

Водночас роботодавці шукають 60 економістів і 166 бухгалтерів. Їм готові щомісяця платити відповідно до 32 і 43 тис. грн.

Також столичній промисловості не вистачає 196 інженерів (зарплата до 110 тис. грн), 200 монтажників радіоелектронної апаратури (зарплата — до 17 тис. грн), 224 слюсарі (винагорода до 30 тис. грн), 32 токарі (з грошовою винагородою до 22 тис. грн).

Водночас транспортній галузі мегаполісу не вистачає 167 водіїв на зарплату до 44 тис. грн, і 827 працівників торгівлі та побуту (продавців, касирів, прибиральників, вантажників і кухарів) з зарплатою від 18 до 45 тис. грн.

Як повідомлялося, торік 2330 іноземців із 139 країн світу отримали офіційні дозволили на роботу в Києві.

Нагадуємо, в столиці відкрито перші курси, на яких жінки, які прагнуть до незалежності від чоловіків, можуть здобути для себе навички електромонтерок.