Кличко затягує засідання Київради

У Київраді розглядається питання про порушення міським головою Віталієм Кличком регламенту Київради, коли він звітує на початку кожного пленарного засідання.

Цю проблему підняла секретар фракції «Батьківщина» в Київраді Тетяна Меліхова, яка зауважила, що до неї звертаються люди, незадоволені довгими звітами мера на кожному пленарному засіданні Київради, що не передбачено порядком денним.

«Кияни скаржаться, що довго очікують на розгляд питань, у яких вони зацікавлені, і не можуть стежити за пленарним засіданням безперервно упродовж кількох днів», – сказала представниця «Батьківщини», зауваживши, що в цьому скликанні пленарні засідання затягуються в часі, як ніколи.

За словами Тетяни Меліхової, секретар Київради Володимир Прокопів дав протокольне доручення регламентній комісії розглянути питання про затягування міським головою пленарних засідань.

«Київрада або має змінити регламент, щоб звіти мера включали до порядку денного, або запровадити для звітів мера окреме засідання, де депутати та кияни змогли б ставити йому питання і тут же отримувати на них відповіді», – наполягає депутат від «Батьківщини».

Як повідомили в регламентній комісії, ініційоване Меліховою питання потребує детального вивчення, а тому його розглянуть на наступному засіданні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне