Комуналка в розстрочку для мешканців Києва

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Центр комунального сервісу повідомив, що мешканці Києва, які мають заборгованість за оплату комунальних послуг, можуть укласти договір на реструктуризацію цих боргів.

У ЦКС зазначили, що найкращий час для такого договору – міжопалювальний сезон, коли не потрібно платити за опалення, а також фінансове навантаження на споживачів знижується.

«Кожен випадок розглядається індивідуально, а угода на реструктуризацію дозволить уникнути суду та відключення комунальних послуг», – уточнили у ЦКС.
Зацікавленим особам необхідно звернутися до сервісного центру ЦКС за попереднім записом або зробити це дистанційно через месенджери Facebook, Skype або Telegram.

Для укладання договору потрібно мати при собі такі документи:

заяву про укладення договору реструктуризації заборгованості;
документи, що підтверджують особу заявника;
документ, що підтверджує право власності або користування житлом;
реєстраційний номер облікової картки платника податків;
договори про надання житлово-комунальних послуг.
Крім того, нагадаємо, що тарифи на воду, газ та світло після опалювального сезону також будуть змінені.