На Бессарабському ринку можна розрахуватись криптовалютою

Комунальне підприємство «Бессарабський ринок» запровадило пілотний проект завдяки платіжній системі Paytomat, яка підтримує більшість популярних криптовалют. Про це повідомляє Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

QR смартфон

На думку керівництва ринку, можливість розрахунку в такий спосіб дасть змогу привабити нову аудиторію та сприятиме збільшенню потоку туристів на Бессарабку. Тим більше, як вважають підприємці, оплачувати покупки криптовалютою для іноземців звично та зручно.

Розрахуватись криптовалютою на Бессарабському ринку можна, скориставшись QR-кодом на брендованій табличці «Paytomat». Його потрібно відсканувати зі свого криптовалютного гаманця, встановленого на смартфоні. Після сканування з’являється сторінка формування рахунка у криптовалюті, де вводиться озвучена ціна в гривні. Далі потрібно обрати вид криптовалюти та здійснити оплату, після чого продавець отримує повідомлення про надходження коштів у гривні.

Наразі у такому експериментальному форматі працює одне торгове місце. Кілька закладів громадського харчування, розміщених на території ринку, розглядають можливість приєднання до проекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне