Новий кінотеатр «Планета Кіно» відкрито на Оболоні

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Кінотеатр знаходиться на Оболонському проспекті столиці, у ТРЦ Dream yellow.

Про це повідомив співвласник мережі “Планета Кіно” Дмитро Деркач.

За його словами у новому кінотеатрі зробили широкі проходи між рядами та встановили нові широкі крісла, які були вироблені в Україні.

“Це рідкість, бо мало хто робить крісла для кінотеатрів в Україні. Можна навіть сказати, що вони частково спроектовані з нашою участю — ми багато тестували, давали зворотній звʼязок, в тому числі передавали багато коментарів клієнтів для покращення”, — зазначив Дмитро Деркач.

Для зберігання речей є спеціальні камери схову.

Крім того, в кінотеатрі облаштували Кіномаркет, де гості можуть придбати їжу та напої.