Поліціянти отримали сертифікати

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

У Київській області завершився тренінг для шкільних офіцерів поліції. 17 інспекторів підрозділів зв’язків із громадськістю Києва та Київської області успішно пройшли курс “Базові навички шкільних офіцерів поліції” та отримали сертифікати. Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції України.

Офіцери Служби освітньої безпеки — це не шкільні охоронці, а фахівці з питань безпеки в освітньому закладі. До їхніх повноважень входитиме пропускний режим, комунікація з екстреними службами і реагування на правопорушення. При собі офіцери матимуть бодікамери, портативні рації, металошукачі та планшети.

Підготовка офіцерів, які працюватимуть у школах, відбувається в межах державного проєкту “Офіцери служби освітньої безпеки”. Його мета — захистити дітей у школах під час війни та створити безпекове середовище після її завершення.

17 інспекторів підрозділів зв’язків із громадськістю Києва та Київської області успішно пройшли курс “Базові навички шкільних офіцерів поліції”.
Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький привітав учасників та вручив сертифікати. Наголосив на тому, що підрозділ взаємодії поліції та громади продовжує бути голосом порядку та безпеки, комунікуючи з усіма верствами суспільства, а проєкт “Шкільний офіцер поліції” є важливою частиною діяльності патрульної поліції.
“Ми пишаємося кожним із наших шкільних офіцерів та їхньою відданістю. Тепер, з новими знаннями та навичками, ви готові до нових звершень. Перед нами стоять нові виклики, але разом ми зможемо їх подолати. До роботи!”