“Японія. Очима та серцем”

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

У Києві відкрилась унікальна виставка «Японія. Очима та серцем».

Музей історії міста Києва презентував виставковий проєкт, присвячений унікальній природі, культурі та дивовижним людям Японії. На виставці можна побачити традиційну японську графіку школи Нанга та сучасні світлини відомої української фотографині Вєри Бланш, інформує Офіційний портал Києва.

«Цією виставкою ми висловлюємо вдячність Японії за величезну допомогу нашому народу в боротьбі з агресором, за підтримку України на міжнародній політичній арені. У грудні минулого року під час відрядження до Японії нам пощастило познайомитися з колегами з Музею мистецтв KYOСERA міста Кіото – саме ці спеціалісти допомогли ґрунтовно підготувати цей виставковий проєкт, розкривши нюанси музейної колекції японського живопису, що була подарована Києву містом-побратимом Кіото і зберігається в нашому музеї», – наголошує генеральна директорка Музею історії міста Києва Діана Попова.

Із нагоди відкриття виставки мер Кіото Мацуї Кодзі передав українській столиці вітальні слова. «Для нас велика честь, що в Музеї історії міста Києва відбудеться виставка, де будуть представлені графічні роботи, подаровані Києву містом Кіото. Мистецтво втішає почуття людей поза межами часу та кордонів, і цією виставкою ми сподіваємося, що наша мовчазна молитва за мир дістанеться сердець мешканців Києва», – зазначив Мацуї Кодзі.

В експозиції також представлені понад 100 фотографій української мисткині Вєри Бланш, яка знайшла прихисток у Японії й почала активно вивчати японську культуру. Кожна її фоторобота – це захоплення цією країною, силою, мудрістю і витривалістю її людей.

Відвідати експозицію можна до 30 червня в Музейно-виставковому центрі Музею (вул. Богдана Хмельницького, 7): у середу-неділю з 12:00 до 19:00, понеділок-вівторок – вихідні. Каса працює до 18:30.

Виставка проходить із дотриманням безпекових вимог. Треба бути обачними та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. Найближче до Музейно-виставкового центру укриття – станція метро «Театральна».