У столиці хочуть створити «Київський Лувр»

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

Київська міська державна адміністрація хоче перетворити Гостинний двір на «Київський Лувр».

Влада Києва просить повернути у комунальну власність міста Гостинний двір, який перебуває в управлінні Мінкульту. Якщо це відбудеться, місто готове виділити кошти на протиаварійні та консерваційні роботи.

Про це повідомили на офіційному сайті КМДА.

«Реставраційні роботи в Гостинному дворі можливі лише після завершення війни. Проте ми не маємо втратити цей об’єкт. Маємо зберегти нашу культурну спадщину, ідентичність, духовність. Ми повинні знайти спосіб зберегти цю унікальну пам’ятку», – сказав тимчасово виконуючий обов’язки міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Київська адміністрація хоче створити на території Гостинного двору «Київський Лувр» — великий музейно-виставковий простір, де б розмістився музей історії Києва. Раніше цей музей був у Кловському палаці, але його забрали у міста, і тепер там — інша державна інституція.