Сьогодні, 27 травня, графіки відключень електроенергії діятимуть протягом всього дня

Читайте також

Сотні людей мітінгують проти маршу ЛГБТ

У п'ятницю, 14 червня, у Києві сотні людей вийшли на мітинг проти "Маршу Рівності", який має відбутися 16 червня. Біля будівлі Київської міської державної адміністрації зібралися військові, активісти та ветерани російсько-української війни.

Марш ЛГБТ у Києві: деталі

Марш ЛГБТ у Києві скасовувати не будуть. Хода пройде вулицями столиці, поблизу укриттів, а не у метро, як планувалося раніше. Загалом у "КиївПрайд-2024" візьмуть участь близько 500 осіб. Про це у четвер, 13 червня, повідомили на фейсбук-сторінці громадської організації KyivPride.

Тупому парубкові загрожує “п’ятірка” за ґратами

У Києві затримали юнака, який запустив салют з вікна багатоповерхівки на Оболоні

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Поділитися

У понеділок, 27 травня, графіки погодинних відключень будуть діяти для промислових та побутових споживачів по всій території України 24:00. Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, не обмежується.

Про це стало відомо з повідомлення пресслужби НЕК “Укренерго”.

Як повідомляється, сьогодні по всій території України будуть діяти графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів.

Обленерго можуть застосовувати графіки відключень при досягненні лімітів споживання.

Зазначається, що енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, не обмежується.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України (КМУ) прийняв постанову, яка зобов’язує обленерго забезпечити рівномірну та справедливу черговість відключень.

У понеділок 27 травня лімітів споживання електроенергії в Києві вистачить для забезпечення світлом 81% потреб столиці. Про це повідомили у Київській міській військовій адміністрації в уточненій інформації про стабілізаційні відключення.

«Обмеження споживання це необхідний захід для збереження стабільності енергосистеми!

Будь ласка, ще раз прошу усіх економити електроенергію! Кожен вимкнений електроприлад – це вагомий внесок в стабільність та відновлення нашої енергосистеми!», – наголосили у КМВА.

Як повідомлялося, 27 травня, ліміти на споживання електроенергії для побутових та промислових споживачів будуть діяти в усіх регіонах України з 6:00 до 24:00.