У Києві встановлять шість міні-ТЕЦ у спальних районах

Читайте також

Усик знесе свій будинок

Чемпіон світу з боксу Олександр Усик вирішив знести свій будинок у Ворзелі, в якому раніше жили росіяни.

У Києві замалювали мурал із Залужним

У Києві прибрали мурал із зображенням колишнього головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, який був розміщений на стінах інтернату для дітей з особливими потребами.

На Подолі спиляли 72-річну шовковицю

На Подолі спиляли багаторічну шовковицю на вулиці Межигірській.

Що дає рухомий рядок та як замовити його у Києві

Рухомий рядок – електронне табло, на якому відображається текст, що рухається. Він складається з безлічі світлодіодів, які можуть світяться різними кольорами.

Поділитися

Заступник міського голови, секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко повідомив, що шість міні-ТЕЦ у столиці будуть розміщені на правому і лівому берегах Києва.

“До чого готується столиця – це важка зима, насправді важка зима. Ми розуміємо, що останні удари, які були зроблені ворогом по енергетичній системі України, вони викликають обмеження в енергопостачанні. Ми розуміємо, що Київ не є островом. Ми залежні також від об’єднаної енергосистеми України та такі ж обмеження будуть у нас. Відповідно, звичайно, що столиця готується до того, аби якимось чином принаймні мінімізувати ці обмеження, наскільки це можливо. От сьогодні ми говоримо про взагалі нову концепцію енергетики столиці. Це шість міні-ТЕЦ”, – сказав Бондаренко.

За його словами, ці 6 міні-ТЕЦ зможуть забезпечити близько 300 тисяч киян електроенергією, теплом і водою.

“Донорське обладнання вже є, також іде мова про модернізацію котелень. Перш за все ми маємо говорити зараз про індивідуальні котельні і про житлові будинки, багатоквартирні житлові будинки”, – уточнив Бондаренко.

Він додав, що чим більше буде невеликих джерел генерації, які не можна знищити або пошкодити одночасно, тим більше Київ буде захищений від можливого блекауту.

“Насправді ми говоримо про перші 6 ТЕЦ, які будуть розміщені і на правому, і на лівому березі. Як такого розподілу не буде. Це саме такі місця, де проживає багато людей. Це перш за все такі спальні зони, будемо говорити відверто. Далі, знову ж таки, ми маємо індивідуальні котельні які можуть бути як одна для декількох житлових будинків, так і безпосередньо одна на будинок. Ми зараз будемо думати, Віталій Кличко вже дав відповідне доручення. Ми будемо думати над певною програмою для багатоквартирних житлових будинків для того, аби вони встановлювали індивідуальні котельні, індивідуальне генераційне обладнання. Тому насправді оце будуть доволі невеликі зони, які будуть забезпечені світлом, теплом, водою 24/7, не настільки залежні від великих об’єктів генерації”, – сказав Бондаренко.

Київська міська рада погодила встановлення 6 міні-теплоелектроцентралей (ТЕЦ) у столиці. Вони будуть розміщені й на правому, і лівому берегах Києва, в місцях, де проживає багато людей.

Що таке міні-ТЕЦ

Додамо, що міні-ТЕЦ — це компактні енергетичні установки, які виробляють електроенергію та теплову енергію одночасно. Вони зазвичай використовуються для забезпечення енергією промислових об’єктів, житлових комплексів або окремих будівель. Міні-ТЕЦ можуть використовувати різні види палива, включаючи природний газ, біогаз, мазут або тверді види палива.