Сотні людей мітінгують проти маршу ЛГБТ

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

У п’ятницю, 14 червня, у Києві сотні людей вийшли на мітинг проти “Маршу Рівності”, який має відбутися 16 червня. Біля будівлі Київської міської державної адміністрації зібралися військові, активісти та ветерани російсько-української війни.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ. Люди вимагають від київської влади скасувати марш на підтримку ЛГБТ.

У мережі з’явилися відео та фото з місця події. Учасники мітингу тримають у руках плакати з написами “Прайд на користь ворога. ЛГБТ — послаблює націю”, “Конституція України проти ЛГБТ”, “ЛГБТ пропаганда смерті” тощо.

Кілька сотень киян вийшли на підтримку традиційних цінностей. Люди вважають, що “Марш Рівності” зовсім не на часі.

Нагадуємо, що напередодні військові написали 57 звернень до голови КМВА Сергія Попка з проханням перенести марш ЛГБТ. На їхню думку, цей захід не зможе бути мирним, дивлячись на настрій суспільства.

Однак марш не скасували. Тому люди вийшли на Хрещатик мітингувати. Як зазначають очевидці, все проходить мирно. За правопорядком слідкують правоохоронці.