У Києві стрімко зростає рівень захворювання на грип: хто у зоні ризику

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

У дітей шкільного віку зареєстровано 5 749 випадків.

Протягом минулого тижня, з 18 по 24 березня, у Києві зафіксовано 14 096 нових випадків захворювання на грип та ГРВІ, включаючи і COVID-19. Це майже на 900 випадків більше, ніж у попередній тиждень. Троє пацієнтів померли від ускладнень цих захворювань. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації. За даними КМДА, до столичних медзакладів за останній тиждень госпіталізували 343 людини, з них 218 дітей. Загалом діти становлять близько 65% від загальної кількості хворих на грип та ГРВІ по Києву. Так, за минулий тиждень серед неповнолітніх зафіксували 9176 випадків хвороби, майже 6 тисяч із них — діти шкільного віку. Водночас рівень захворюваності серед населення столиці нижчий епідемічного порогу на 40,2%. Протягом минулого тижня в Києві захворіло на COVID-19 181 особа, серед них 33 дитини віком до 17 років. 49 хворих з COVID-19 було госпіталізовано до медичних установ, включаючи 7 дітей. З 18 по 24 березня у столиці зафіксовано 3 смертельні випадки від грипу: 2 людини померли від ускладнень COVID-19, а одна – від грипу типу “А”.