У Києві цими вихідними пройде рекордний фестиваль Holy Doggy

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

У Києві, 7 липня на території ІКСПАРК відбудеться фестиваль Holy Doggy для усіх порід собак та їхніх власників. Окрім розважального характеру, фестиваль має актуальну та важливу місію — популяризацію каністерапії задля комфортного майбуття українців, яка може значно покращити результати реабілітації військових, їхніх родин, ВПО, людей з ПТСР, депресією, тривожність тощо. Також організатори підготували низку освітніх заходів з догляду та соціалізації собак та благодійні акції, щоб допомогти притулкам для тварин. Родзинкою фестивалю стане встановлення рекорду України.

Відвідати фестиваль запрошуються усі породи собак без виключення, а їхні власники з одним квитком для песика можуть провести безкоштовно ще до 4 людей. В рамках розвитку pet-friendly культури, організатори заходу івент-агенція Holy Sweets, ІРЦ “База 4.5.0” та німецький виробник супер преміум кормів для тварин Josera підготували ознайомчі лекції про каністерапію, її можливості, шлях навчання на собак-терапевтів та собак-візитерів. Саме такий вид зоотерапії є найбільш доступним для українців і може стати рятівною паличкою у покращенні ментального здоров’я людей тоді, коли традиційні методи є безсилими.

Просвітницькі заходи з догляду, виховання та соціалізації тварин проходитимуть у лекторії. Список лекцій ви можете дізнатись на офіційних сторінках Holy Doggy у соцмережах Facebook та Instagram. Також не обійдеться і без благодійної частини, де відвідувачі зможуть долучитись до підтримки притулків для тварин.

Серед розважальної частини на гостей фестивалю для усіх порід собак очікуйте змагання з різних дисциплін. Від спритності до слухняності — перевірте навички свого песика та отримайте призи. Найулюбленішим конкурсом постійних відвідувачів Holy Doggy є конкурс костюмів, де ви можете проявити повною мірою вашу креативність та стати разом зі своїм песиком зірками подіуму. Якщо ваш хвостатик має унікальний дар — обов’язково візьміть участь у конкурсі талантів.

Також для незабутніх пам’ятних моментів територія фестивалю буде облаштована фотозонами, а на ваші щасливі моменти чатуватимуть професійні фотографи. Якщо ви або ваш песик зголоднієте — відвідайте фудкорт та догкорт. Ярмарок товарів для собак збере у собі крафтові, корисні, професійні, унікальні речі та смаколики, якими ви можете порадувати свого улюбленця.

Цього разу організатори фестивалю пішли на сміливий крок та вирішили зафіксувати рекорд України з найбільшої кількості собак на SUP дошках, щоб привернути увагу українців до якісного дозвілля з песиками. Якщо ви прагнете стати частиною чогось значного та великого — не пропустіть Holy Doggy для усіх порід 7 липня, на території ІКСПАРК.

Фестиваль для усіх порід собак та їхніх власників входить у великий проєкт Holy Doggy, який протягом двох років популяризує каністерапію, проводить освітні лекції з догляду та виховання песиків, а також допомагає тваринам у притулках. Минулого року організаторам вже вдалось встановити рекорд України з масового скупчення коргі. Це відбулось на монопородному фестивалі Коргія, присвяченому святкуванню міжнародного дня коргі.