У Києві підтопило парк

Читайте також

Населення Києва та області зросло на 50% після початку війни

За результатами дослідження Центру економічних стратегій, кількість мешканців у  Києві та Київській області зросла на 48,1% після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Цьогорічний жовтень увійшов у десятку найтепліших у столиці з 1881 року

Цьогорічний жовтень був одним із найтепліших у столиці за понад 140 років.

Чверть київських тепломереж потребують капітального ремонту

Капітального ремонту потребують 600 з 2600 кілометрів столичних тепломереж.

Документальний фільм «Битва за Київ» переміг на кінофестивалі у Портленді

Документальний фільм «Битва за Київ» британсько-ліванського журналіста Оза Катерджі отримав головний приз Портлендського кінофестивалю в США.

У Києві підключили до опалення 60% будинків керуючих компаній: що з рештою

У столиці до тепла підключено 60% житлових будинків керуючих компаній та 13% будинків ЖБК і ОСББ та відомчих.

Поділитися

Через весняне водопілля й підвищення рівня води у Дніпрі та інших річках у Києві та області підтоплює території, наближені до води.

Так, у столиці підтопило прибережну частину парку “Наталка” в Оболонському районі, повідомляє КИЇВ24. На опублікованих фото можна побачити, що під воду пішли деякі доріжки у парку, що розташовані у низині.

Водночас зазначається, що аварійних підтоплень у місті не зафіксовано. А промислові об’єкти та житлові масиви — у безпеці.

Крім того, у Золочівській громаді Бориспільського району вода перелилась через дамбу в районі шлюзів. Про це повідомив голова громади Олександр Лазаренко.

За його словами, переливання води на дамбі сталося біля третього та четвертого шлюзів в межах громади. Вирішується питання щодо доцільності відкриття шлюзів. Лазаренко додав, що рівень води у Дніпрі протягом дня має понизитись.

За даними Укргідрометцентру, затоплення заплав і понижених прирічкових територій триватиме до 25 квітня у Києві, Вишгородському, Броварському та Бориспільському районах Київської області. У зв’язку з цим оголосили перший (жовтий) рівень небезпеки.

Гідрологи також припускають можливість початкового затоплення низьких ділянок садово-дачної забудови, присадибних ділянок у низці прирічкових населених пунктів, — кажуть у КМДА

Там додали, що рятувальні служби столиці перебувають на постійному зв’язку з гідрометцентром, що постійно аналізує розвиток гідрометеорологічної ситуації на Дніпрі. А у разі надзвичайних ситуацій киянам радять телефонувати до “Київської служби порятунку” за номером (044) 430-37-13.

 

попередня стаття
наступна стаття