У Києві підтопило парк

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Через весняне водопілля й підвищення рівня води у Дніпрі та інших річках у Києві та області підтоплює території, наближені до води.

Так, у столиці підтопило прибережну частину парку “Наталка” в Оболонському районі, повідомляє КИЇВ24. На опублікованих фото можна побачити, що під воду пішли деякі доріжки у парку, що розташовані у низині.

Водночас зазначається, що аварійних підтоплень у місті не зафіксовано. А промислові об’єкти та житлові масиви — у безпеці.

Крім того, у Золочівській громаді Бориспільського району вода перелилась через дамбу в районі шлюзів. Про це повідомив голова громади Олександр Лазаренко.

За його словами, переливання води на дамбі сталося біля третього та четвертого шлюзів в межах громади. Вирішується питання щодо доцільності відкриття шлюзів. Лазаренко додав, що рівень води у Дніпрі протягом дня має понизитись.

За даними Укргідрометцентру, затоплення заплав і понижених прирічкових територій триватиме до 25 квітня у Києві, Вишгородському, Броварському та Бориспільському районах Київської області. У зв’язку з цим оголосили перший (жовтий) рівень небезпеки.

Гідрологи також припускають можливість початкового затоплення низьких ділянок садово-дачної забудови, присадибних ділянок у низці прирічкових населених пунктів, — кажуть у КМДА

Там додали, що рятувальні служби столиці перебувають на постійному зв’язку з гідрометцентром, що постійно аналізує розвиток гідрометеорологічної ситуації на Дніпрі. А у разі надзвичайних ситуацій киянам радять телефонувати до “Київської служби порятунку” за номером (044) 430-37-13.

 

попередня стаття
наступна стаття