В Україні мобілізуватимуть чоловіків, які не сплачують аліменти

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

В Україні у травні набуде чинності новий закон про мобілізацію. Зокрема, він передбачає додаткові санкції для військовозобов’язаних батьків, котрі не сплачують аліментів.

Зараз батьки трьох чи більше дітей мають право на відстрочку від військової служби. Однак у випадку несплати аліментів хоча б за одну дитину понад три місяці, таких батьків мобілізовуватимуть, повідомляє LB.ua.

У Міністерстві юстиції оцінюють цей потенційний мобілізаційний ресурс у 20 тисяч людей. Водночас у відомстві вказали, що мобілізація не покарання, а можливість службою в армії з досить високими зарплатами погасити борги та забезпечити дітей.

Нардепка фракції “Європейська солідарність” Ірина Фріз розповіла, що саме уряд ініціював таку норму. Щодо розрахунків, то ні Генеральний штаб, ні Міністерство оборони такої статистики не надавали.

Нагадаємо, з травня 2024 року в Україні розпочнеться повторне проходження ВЛК для всіх, хто раніше був визнаний обмежено придатним до військової служби.