Україна готується запустити електронні квитки в громадському транспорті

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

Законопроект про впровадження електронних квитків був ухвалений у Верховній Раді та надісланий на підпис президенту Володимиру Зеленському. Згідно з законопроектом, електронні та паперові квитки стають рівноцінними, а Міністерство розвитку громад має право затверджувати форму електронного квитка та необхідні реквізити.

Запровадження електронних квитків передбачає створення автоматизованої системи оплати проїзду у міському транспорті. Квитками можна буде користуватися в автобусах, трамваях та тролейбусах.

Транспортний аналітик Олександр Гречко відзначає, що впровадження електронних квитків не значно вплине на транспортну ситуацію в містах, проте воно забезпечить зручність для пасажирів та дозволить перевізникам краще звітувати про пасажиропотік. Щоб змінити ситуацію у великих містах, таких як Київ, потрібно ввести єдиний квиток, яким можна користуватися у всіх видих громадського транспорту.

Проте, запровадження електронних квитків не вирішить проблему з пробками у містах. Для цього потрібні комплексні заходи, такі як зміна міської політики щодо фінансування громадського транспорту та організація паркувального процесу.