Києвом будуть курсувати турецькі автобуси

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

Столичне КП «Київпастранс» уклало договір з турецькою Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş. на поставку автобусів в рамках кредиту ЄІБ.

Про це повідомляє AllTransUA.

Видання зазначає, що оголошення тендеру відбулось ще в березні 2021 року, втім розкриття пропозицій доволі багато разів переносилось та відбулось лише у листопаді 2021 року.

Потім оцінку пропозицій призупинили через повномасштабне вторгнення з боку рф, процеси по тендеру відновились лише в 2023 році. Всього учасників торгів було два, другим була компанія Otokar.

Перша партія автобусів має надійти вже за 8 місяців після сплати авансу, а вся партія не пізніше ніж за 22 місяці. Раніше в ЗМІ повідомлялось що мова йде про 85 одиниць. Вартість договору сягне 18,6 млн євро.

Попри те, що в оголошенні не вказується жодної детальної інформації про продукт, видання припускає, що найбільш імовірно Києву будуть поставлені автобуси Anadolu Isuzu Citiport 12 В 2017 році компанія Anadolu Isuzu надсилала до України декілька демонстраційних зразків які подорожували різними містами.