КМДА розриває угоди з деякими приватними перевізниками маршруток

Читайте також

Україна буде в ЄС, коли кияни питимуть воду з кранів

У Києві незадовільний стан міських водопровідних мереж, а воду з кранів пити небезпечно. Про це повідомив голова постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності Андрій Вітренко.

Арку “переосмислять”, а козаків обіцяють “знести”

У столиці не демонтуватимуть одну з візитівок міста – арку «Свободи українського народу», її сенс переосмислено. А простір біля неї отримає нову концепцію. На цьому наголошують у Департаменті культури КМДА.

Киян закликали анонімно “постукати” (до 30 квітня)

Київська влада запустила опитування щодо рівня корупції у столиці і просить мешканців відповісти, чи стикалися вони з корупцією у різних сферах діяльності міської влади, також чи відомі їм випадки корупції серед чиновників.

Сапери перевірять столичні кладовища

Перед поминальними днями рятувальники мають перевірити території на предмет наявності вибухонебезпечних предметів. Провести розмінування, упередити надзвичайні ситуації.

“Відшукайте писанку”

Напередодні Великодня Національний заповідник "Софія Київська" влаштує квест "Відшукайте писанку". Він призначений для дітей віком від 7 років та їхніх батьків. Про це повідомили на офіційній сторінці Національного заповідника "Софія Київська".

Поділитися

З 9 листопада тривають позапланові перевірки перевізників, що обслуговують автобусні маршрути, які працюють у режимі маршрутного таксі. Департамент транспортної інфраструктури КМДА спільно з Державною службою України з безпеки на транспорті та патрульною поліцією продовжують рейди містом. За цей період перевірено 12 перевізників.

У ході перевірок виявлено порушення та складено акти на маршрути № 201, 459, 421, 581, 464, 565, 518, 416.

Серед порушень – відсутність протоколів проходження обов’язкового технічного контролю транспортних засобів, тимчасових реєстраційних документів на транспортні засоби, страхових полісів, пошкоджені сидіння, наявність сторонніх предметів у салоні тощо.

«Із двома перевізниками будемо розривати договори. За цей тиждень перевірок складено акти на 7 перевізників, у яких виявлено порушення. Проблема в тому, що перевізники зовсім не бояться покарання, адже штрафи, які наразі може виписати Укртрансбезпека і Нацполіція, невеликі – 200, 500 і 1000 гривень. Тому зараз вкрай необхідно внести зміни до законодавства, щоб посилити відповідальність перевізників за порушення вимог безпеки пасажирських перевезень», – зазначив Сергій Симонов, директор Департаменту транспортної інфраструктури.

До перевірки нелегальних перевізників, які виходили на маршрути № 238, 412, 597, 501, 507 попри наказ Департаменту транспортної інфраструктури про їх закриття, долучено Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю у м. Києві.