Скільки коштувала оренда квартири у Києві в лютому 2024 року

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

У Київській області кількість пропозицій на ринку оренди житла зменшилась на 4% у порівнянні грудня 2023 року до лютого 2024 року, але у столиці кількість оголошень навпаки виросла на 99% за той же період.

Вартість квартир

У лютому 2024 року середня ціна оренди однокімнатної квартири у столиці становить 16 тис. 813 грн, а в області за «однушку» платили 8 тис. 506 грн. Загалом з оголошень було зрозуміло, що кількість пропозиції на ринку оренди в інших регіонах України зменшилася.

Такий підсумок зимового сезону 2024 року на ринку нерухомості оприлюднив сайт finance.ua з посиланням на український маркетплейс Dim.Ria.

У лютому 2024 року вартість оренди 1-кімнатної квартири була найвищою у Києві, а найдешевше таке житло можна було знайти у Сумській області.

Загалом вартість оренди у столиці з грудня минулого року до лютого 2024 року зросла на 2,36%.

Традиційно, найвища вартість оренди була у Печерському районі столиці. Однокімнатну квартиру у цьому районі можна було винайняти у лютому 2024 року в середньому за 23 тис. 434 грн.

Місяць проживання у двокімнатному помешканні в Печерському районі коштував 26 тис. 693 грн. Орендувати 3-кімнатну квартиру було дорожче – 31 тис. 265 грн. За 48 тис. 669 грн можна було місяць жити у 4-кімнатних апартаментах.

Найдешевшим для оренди житла у столиці залишався Деснянський район. Тут винайняти 1-кімнатне помешкання можна було за 3 тис. 384 грн. Вартість проживання у 2-кімнатній квартирі на місяць була на рівні 11 тис. 375 грн. Оренда у лютому 3-кімнатного житла коштувала в середньому у Деснянському районі Києва 14 тис. 549 грн, а 4-кімнатного помешкання – 15 тис. грн.

У Києві кількість квартир на вторинці зменшилась

В столиці за підсумками зими 2023/2024 років продавали на 41% менше помешкань, а у Київській області – на 57%. Найбільшою середньою вартістю однокімнатної квартири у столиці була ціна 93 тис. доларів.

На вторинці у лідерах за ціною продажу житла залишається Печерський район. У цьому районі найдорожча 1-кімнатна квартира продавалась за 136,9 тис. доларів, а найдорожча 4-кімнатна – за 318,1 тис. доларів. Найдешевші ж квартири на вторинному ринку були у Деснянському районі. Максимальна ціна на 1-кімнатне помешкання тут становила 45,8 тисячі доларів.