Видатки на освіту за три роки зросли вдвічі

Читайте також

Феміністки тануть від щастя

У Києві 11–12 травня у Будинку кіно відбудеться Перший феміністичний кінофестиваль «Гаккебуш».

Київські кав’ярні у спецрепортажі The New York Times: бум триває

Після російського вторгнення у Києві кількість кав’ярень продовжувала невпинно зростати, досягнувши сьогодні близько 2500 закладів.

Підземні переходи – “погано”, наземні переходи – “добре”

Чи потрібні місту підземні переходи — питання суперечливе. Здоровій людині, якій треба дістатися іншого боку дороги, по суті, все одно, яким чином її переходити. Але для маломобільних груп населення спуск під землю може стати проблемою чи навіть викликом.

Сьогодні – 38 років від дня наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства

В ніч на 26 квітня 1986 року, о 01.23, на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний хімічний вибух, який спричинив руйнування частини реакторного блоку і машинного залу.

Україна буде в ЄС, коли кияни питимуть воду з кранів

У Києві незадовільний стан міських водопровідних мереж, а воду з кранів пити небезпечно. Про це повідомив голова постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності Андрій Вітренко.

Поділитися

За три роки витрати на освіту зросли вдвічі: якщо у 2014 році видатки становили 5 млрд грн, то в поточному році ця сума складе понад 11 млрд грн. Про це за результатами селекторної наради із Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. Він констатував

За словами Геннадія Пліса, освітній бюджет є пріоритетним для столиці та становить 33% від усього бюджету міста.

«На підготовку до нового навчального року та роботи закладів освіти в осінньо-зимовий період виділено майже 2 мільярдів гривень, і це без урахування нового будівництва. Із них на таке складне для столиці питання, як закріплення земельних ділянок за закладами освіти – 89 мільйонів гривень», – підкреслив перший заступник голови КМДА.

Освіта Києва відчуває повну підтримку міської влади, зазначила директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Олена Фіданян.

«Гроші виділяються постійно та в повному обсязі. Потрібно тільки формувати бюджетні запити та своєчасно освоювати надані кошти, на що наголошую усім керівникам освітніх установ столиці!», – підкреслила Олена Фіданян.

За інформацією Геннадія Пліса, чверть усіх коштів, що виділені на проведення капітальних ремонтних робіт у професійно-технічних навчальних закладах в Україні, зосереджено в Києві.

«Ми є одним із трьох регіонів України, де з 1 січня 2017 року прийнято рішення про підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам, що фінансуються за рахунок міського бюджету. На це для працівників дитячих садків, позашкільних і професійно-технічних закладів виділено 175,2 млн грн», – наголосив Геннадій Пліс.

Окрім того, акцентував він, Київ посідає перше місце серед регіонів України щодо середнього показника виділених коштів (на одну школу) для проведення капітальних ремонтів до нового навчального року – 531,8 тис. грн. ІІ місце – Київська обл. (477,5 тис. грн), ІІІ місце – Дніпропетровська обл. (333,4 тис. грн).