На “Київську пектораль” претендують 22 спектаклі та 18 акторів

26 березня відбудеться 26-е вручення найстаршої в Україні професійної театральної премії «Київська пектораль» за підсумками 2017 року.  Цього разу у різних номінаціях претендують на премію претендують 22 спектаклі та 18 акторів.

пектораль

Премію було засновано у 1992 році Київським відділенням Спілки театральних діячів України (нині Національна спілка театральних діячів України). Згодом, як співзасновник, долучилосяГоловне управління культури і мистецтв КМДА (нині – Департамент культури КМДА). Вперше «Київську Пектораль» вручали 27 березня 1993 року в Міжнародний день театру за підсумками сезону 1991 – 1992 років. За двадцять шість років свого існування премія щорічно присуджується найяскравішим театральним митцям столиці України. Перерви у врученні київського «театрального Оскара» не було жодного разу.

У конкурсі беруть участь професійні театри державної та комунальної форми власності міста Києва з виставами, які були створені протягом попереднього календарного року терміном з 1 січня по 31 грудня.

Вранці 26 березня відбудеться заключне засідання Оргкомітету, на якому остаточно і визначаться лауреати у кожній номінації. Це буде зроблено шляхом підрахунку голосів експертів, наданих за ту чи іншу кандидатуру. Кожен з експертів мав можливість вільно висловити власну думку, самостійно заповнюючи експертні листи. Прізвища лауреатів театральної премії «Київська пектораль-2017» будуть озвучені під час урочистої церемонії нагородження.

Отже, на «Київська пектораль-2017» претендують:

«За кращу драматичну виставу»

Е. Ажар «Життя попереду», режисер Дмитро Богомазов (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)
А. Міллер «Всі мої сини», режисер Станіслав Мойсеєв (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)
Ж.-Б. Мольєр «Скупий, або школа брехні», режисер Петро Ільченко (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)

«За кращу музичну виставу»

Дж. Пуччіні «Богема», режисер Віталій Пальчиков (Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва)
М. Старицький «За двома зайцями», балетмейстер-постановник Віктор Литвинов (Національний академічний театр опери і балету України ім. Т.Г.Шевченка)
А. Цагарелі “Ханума”, режисер Іраклій Гогія (Київський національний академічний театр оперети)

«За кращу камерну виставу (виставу малої сцени)»

В. Шекспір «12 ніч, або що захочете», режисер Дмитро Богомазов (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)
Д. Богославський «Тату, ти мене любив?», режисер Станіслав Жирков (Київський академічний театр «Золоті Ворота»)
Г. Тютюнник «Холодна м’ята», режисер Анна Огій (Український малий драматичний театр)

«За кращу режисерську роботу»

Дмитро Богомазов, вистава «Життя попереду» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)
Віталій Пальчиков, вистава «Дзвіночок» (Київський національний академічний театр оперети)
Станіслав Мойсеєв, вистава «Всі мої сини» (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)

«За краще виконання чоловічої ролі»

Лев Сомов, за роль Мадам Рози, у виставі «Життя попереду» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)
Богдан Бенюк, за роль Джо Келлера, у виставі «Всі мої сини» (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)
Роман Ясіновський, за роль Олександра, у виставі «Тату, ти мене любив?» (Київський академічний театр «Золоті Ворота»)
Петро Панчук, за роль Гарпагона, у виставі «Скупий, або школа брехні» (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)

«За краще виконання жіночої ролі»

Анжеліка Савченко, за роль Патріції Хольман, у виставі «Три товариші» (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)
Оксана Жданова, за роль Момо, у виставі «Життя попереду» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)
Ганна Довбня, за роль Хануми, у виставі «Ханума» (Київський національний академічний театр оперети)

«За краще виконання чоловічої ролі другого плану»

Антон Соловей, за ролі Юрасіка та Альберта, у виставі «Тату, ти мене любив?», режисер Станіслав Жирков (Київський академічний театр «Золоті Ворота»)
Іван Залуський, за роль Кріса Келлера, у виставі «Всі мої сини» (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)
Володимир Кузнєцов, за роль старця Зосіми, у виставі «Альоша» (Новий драматичний театр на Печерську)

«За краще виконання жіночої ролі другого плану»

Катерина Кистень, за роль Жінки, у виставі «Двоє бідних румунів, що розмовляють польською» (Новий драматичний театр на Печерську)
Ксенія Баша-Довженко, за роль Ен Дівер у виставі «Всі мої сини» (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)
Ірина Мельник, за роль Місіс Бейкер, у виставі «Любовь на ощупь» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)
Людмила Смородіна, за роль Фрау Залевськи, у виставі «Три товариші» (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)

«За краще пластичне вирішення вистави»

Віктор Литвинов, у виставі «За двома зайцями», балетмейстер-постановник Віктор Литвинов (Національний академічний театр опери і балету України ім. Т.Г.Шевченка)
Ольга Семьошкіна, у виставах «Любовь на ощупь» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра) та «Розбитий глек» (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)
Олексій Скляренко, у виставі «12 ніч, або що захочете» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)

«За кращу сценографію»

Сергій Маслобойщиков, у виставі «За двома зайцями» (Національний академічний театр опери і балету України ім. Т.Г.Шевченка)
Петро Богомазов, у виставі «12 ніч, або що захочете» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)
Маріка Кватчадзе, у виставі «Ханума» (Київський національний академічний театр оперети)

«За кращу музичну концепцію вистави»

Олександр БЕГМА, у виставах «Життя попереду», «12 ніч, або що захочете» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра) та «Примари» (Київська академічна майстерня театрального мистецтва «Сузір’я»)
Олександр Кохановський (композитор та аранжувальник), у виставі «Розбитий глек» (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)
Ігор Крикунов (музичне оформлення), у виставі «Циганські ночі» (Циганський музично-драматичний театр “Романс”)

«За кращий акторський дебют»

Вікторія Муштей, за роль Марлі, у виставі “Бійцівський клуб”, режисер Ігор Білиць (Київський театр «Актор»)
Валерія Брянська, за роль Чорної, у виставі «Кольори» (Київський академічний театр «Золоті Ворота»)
Валентина Корсунська-Марченко, за роль Беліси, у виставі “Любов дона Перлімпліна”, режисер О. Дмітрієва (Київський академічний театр ляльок)
Марія Демочко, за роль Дюймовочки, у виставі “Дюймовочка”, режисер Ірина Зільберман (Київський академічний театр юного глядача на Липках)

«За кращий режисерський дебют»

Анна Огій, вистава «Холодна м’ята» (Український малий драматичний театр)
Тетяна Губрій, вистава «КостяКатяМамаЧай» (Київський академічний театр «Золоті Ворота»)

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Мирослав Мисла
У Києві відкривається пам’ятник герою російсько-української війни Мирославу Мислі 21/04/2018 12:25
ціни на ярмарку
На цьому тижні проходять ярмарки у всіх районах міста 18/04/2018 11:28
обмежений рух
У суботу обмежений рух у центрі та заборонений рух по Хрещатику 18/04/2018 11:22
Кубок чемпіонів
21 квітня Київ отримає кубки Ліги Чемпіонів 18/04/2018 10:08
Поділ
На Подолі удосконалять рух та встановлять нові світлофори 16/04/2018 20:40
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
У суботу обмежений рух у центрі та заборонений рух по Хрещатику | Київ1 - сітігайд #1 […] У цей день відбудеться святкова хода з передачею Кубків Ліги Чемпіонів та Ліги Чемпіонів УЄФА серед жін…. […]...У КМДА повідомили, чи будуть у Києві продавати дешевий хліб – Край […] Про це під час інспекції одного з таких кіосків повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, – повідомляє Київ1. […]...Кэт Кэт Остановят, когда будет построено?...Кэт Кэт Брехня, на Троещине в киосках хлеба через 10 минут после отъезда машины уже нет и картка киянина там никого не волнует....На "Київську пектораль" претендують 22 спектаклі та 18 акторів | Pektoral award […] Посилання на сайт […]...Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...
Популярне