У Києві відкрилась унікальна виставка, присвячена історії Нового року

Читайте також

У Києві стартує проєкт “Ментальна варта”

У столиці відбудеться запуск нового проєкту зі створення груп швидкої ментальної підтримки в закладах освіти "Ментальна Варта".

Феміністки тануть від щастя

У Києві 11–12 травня у Будинку кіно відбудеться Перший феміністичний кінофестиваль «Гаккебуш».

Київські кав’ярні у спецрепортажі The New York Times: бум триває

Після російського вторгнення у Києві кількість кав’ярень продовжувала невпинно зростати, досягнувши сьогодні близько 2500 закладів.

Підземні переходи – “погано”, наземні переходи – “добре”

Чи потрібні місту підземні переходи — питання суперечливе. Здоровій людині, якій треба дістатися іншого боку дороги, по суті, все одно, яким чином її переходити. Але для маломобільних груп населення спуск під землю може стати проблемою чи навіть викликом.

Сьогодні – 38 років від дня наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства

В ніч на 26 квітня 1986 року, о 01.23, на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний хімічний вибух, який спричинив руйнування частини реакторного блоку і машинного залу.

Поділитися

У столичній галереї D12 (вул.Десятинна,12) відкрилась унікальна історико-гастрономічна виставка “Новий рік за 100 років”. Відвідувачі зможуть простежити еволюцію улюбленого свята українців протягом останього століття, відчути дух Нового року різних періодів (від початку ХХ століття і до аших днів), дузнатися, що їли, пили, слухали, яких традицій і гастрономічних тенденцій дотримувались українці. Виставка історії Нового року – одна з головних подій святкового грудня, разом із центральною ялинкою та новорічними ярмарками.

https://youtu.be/7Rsf2tIEdqc

https://youtu.be/rorBSgITWvQ

Виставка “Новий рік за 100 років” у фактах і цифрах.

Експозиція включає понад 500 експонатів. Найстаріший – це оригінальний свічник, який було виготовлено на початку минулого століття. Також є антикварні меблі, які орієнтовно були виготовлені у 1917 році.

5 інсталяцій, які відтворюють новорічну атмосферу різних періодів: початок ХХ століття, 30-40, 80 і 90-ті роки минулого століття, 2017 рік, представляють собою стилізовану зону з тогочасними меблями, ексклюзивними елементами декору і сервірованим новорічним столом.

Для створення бутафорської їжі на ці столи пішло понад 20 кг гіпсу, алебастру та замінника силікону. Бутафори вимушені були вдаватися до вкрай незвичайних рішень. Наприклад, салат “Мімоза” був відтворений із клаптика… ковдри. Всього бутафори відтворили понад 15 страв.

30 статуеток Діда Мороза демонструють, як змінювался образ головного символу Новог року протягом століття.

Також на виставці представлені більше 30 старовинних листівок, на яких написані привітання понад 50-річної давнини для реальних людей.

На вихідних щогодини з 10-00 до 20-00 на території виставки буде проходити “експрес-святкування” Нового року, під час якого усі відвідувачі під бій курантів зможуть підняти келих шампанського, скуштувати салат олів’є і загадати новорічні бажання разом із близькими, родичами, друзями, колегами, коханими.

Виставка працює щодня з 10-00 до 20-00 до 25 грудня. Вхід вільний

Новий рік

02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13